MENU

Гройсману треба фокусуватись на створенні комфортних умов для народження технологічних стартапів — експерт

3059 0

Запуск Falcon Heavy справедливо став хайпом, трендом і мейнстрімом одночасно. Бо запуск найпотужнішої ракети в світі - це історична подія, з точки зору технологічного прориву та прогресу цивілізації.

Хочеться щиро зняти капелюха перед Ілоном Маском - це герой наших часів, жива легенда, справжній геній. А ще піарник від бога, який влаштував видовищне шоу на орбіті Землі, з електромобілем Тесла вишневого кольору, під відому пісню Девіда Бові.

Читайте також: Запуском сверхтяжелой ракеты Маска началась новая эра космических технологий

Але й без цього, приземлення двох ступенів - синхронне, з ювелірною точністю - захоплювало дух. І незрозуміло було, чого більше в цьому дійстві - методичних наукових розрахунків чи мистецтва, яким захопливо милуєшся.

На цій радісній ноті навіть не хочеться починати говорити за наш Південмаш, все дуже сумно. Прем'єр-міністру Гройсману треба не наївно пропонувати Україну пану Маску в якості "полігона для інновацій", як він зробив це минулого року, а фокусуватись на створенні комфортних умов для народження технологічних стартапів.

Лише ці умови - які полягають у відсутності тиску на бізнес з боку державних контролюючих органів, у низькому податковому навантаженні на бізнес, у можливості захистити інтелектуальну власність, відстояти свої права в суді тощо - дадуть талановитим українцям шанс на здійснення "української мрії" саме в Україні.

Читайте также: Ілон Маск на 10 років відмовився від зарплати

Без цього, ми вимушені вдовольнятися тим, що просто надали український літак "Руслан" для перевезення складових ракети Falcon Heavy. Доторкнулися до великого, як кажуть. Приємно, але в той же час показово про наші можливості.

Olexiy MINAKOV


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости