MENU

Підприємці запустили флешмоб за "Купуй українське, плати українцям!". ВІДЕО

1664 0

Інтернетом поширюються відео-звернення підприємців з різних регіонів країни, які виступають за прийняття законопроекту "Купуй українське, плати українцям!", ініційованого фракцією РПЛ та промисловим лоббі у Верховній Раді. 

“У нашому колективі більше тисячі людей. Податків платимо більше 20 млн грн. Ми підтримуємо цей законопроект, тому що він спрямований на розвиток економіки та створення нормальних умов для проживання в нашій країні. Від об'єднання організацій роботодавців Херсонської області, усіх підприємців, всієї промисловості Херсонщини, просимо депутатів підтримати законопроект “Купуй українське, плати українцям! Ми повинні жити достойно!” – закликав власник ТОВ НВП “Херсонський машинобудівний завод” Олександр Олійник, підприємство якого спеціалізується на випуску зернозбиральних комбайнів, а також виробляє більше 100 найменувань іншої техніки.

 

"Наша компанія з повним виробничим циклом на ринку України та ринках більш ніж 20-ти країн представлена широкою лінійкою продукції, що виконана за надсучасними технологіями, включаючи енергозбереження та екологічність. Для того, щоб продукція ще більше була представлена на ринку України потрібна підтримка держави. Не  зважаючи на те, що продукція компанії включена до всіх списків та відповідає стандартам по енергозбереженню та екологічності, жодного факту офіційної закупівлі продукції та будівництва під державні об’єкти не зафіксовано. Тож потрібна реалізація програм за участі держави. Тому ми підтримуємо "Купуй українське, плати українцям!", – зазначив генеральний директор ПАТ "Слобожанська будівельна кераміка" Олександр Кравченко.

 

“Наш завод працює на ринку з 1990-го року. З 2005 по 2018 роки лінійка ліфтів розширишилася з 4-х моделей ліфтів до 56. За цей період ми українізували ліфти вантажопід'ємністю 400 і 630 кг – зробили повне імпортозаміщення і випускаємо ці типи ліфтів зі складових повністю українського виробництва або з локалізацією вище 60 %. По захисту ринка ми підтримуємо "Купуй українське, плати українцям!". До сьогодні на рівні місцевого самоуправління зберігається ідеологія, коли ліфти білоруського виробництва замінюють так само білоруськими. Чиновникам мають заборонити робити це. Преференції нашим підприємствам потрібні. Ліфти, які сьогодні виробляються в Україні повинні обов'язково мати преференції у випуску продукції та поставок по бюджетному фінансуванню”, – наголосив генеральний директор ТОВ "Карат-Ліфткомплект" Сергій Горішний.

 

Як повідомлялось раніше, ТОП-5 об’єднань промисловців, підприємців та роботодавців України (ФРУ, УСПП, ТПП, УАВ, Рада підприємців при КМУ) вимагають негайного прийняття Верховною Радою законопроекту №7206 "Купуй українське, плати українцям".


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини