MENU

Відбір Євробачення 2018: я так і не зрозуміла, навіщо Бабкін там

4019 0

Ну ок, напишу трохи про вчорашній ефір)

По-перше, респект Руслану Квінті, ідея збалансованості по жанрах і напрямках була гарною і вдалою. Було різноманітно і цікаво, інша справа, що жеребкування так розподілило учасників, що другий півфінал буде напруженіший і ще цікавіший ніж перший.

Не претендую на якусь особливу місію поважного експерта, пишу для того, щоб задовольнити цікавість моєю, цілком суб'єктивною, думкою своїх друзів і дописувачів.

Читайте також: У першому півфіналі національного відбору на конкурс Євробачення-2018 від України названо трьох переможців

Отже,

СONSTANTINE – дивилися ми ефір разом з Соломією, яка почала плакати і кричати щоб я переключила, як тільки хлоп затягнув перші ноти)) Тому слухала і дивилась я його по дуже скороченій програмі)

Сергій Бабкін  чесно, я так і не зрозуміла навіщо він там...

LAUD  безперечно найкращий вокал та виконання, емоційно, 100% достойний бути у фіналі.. єдине, ну пісня якось не зайшла трохи.. хоча є час додумати.

KAZKA  будь-який конкурс це хвилювання, а якщо ти стоїш на сцені і ще і не чуєш себе в моніторах, то цілком природно, що хвилювання посилюється і позначається на чистоті співу. Тому я зробила на це знижку, але взагалі і цілком мені сподобалось. Щиро, гарно, мелодійно і українська все це посилила)))

The ВЙО  було позитивно, весело)) але за стільки років на професійній сцені, потрібно було навчитися приймати поразку гідно)

KOZAK SYSTEM – мене качнуло! мої буковинські корені далися в знаки)) це було двайвово! але нафіга було співати англійською для мене залишилось загадкою) аааа і ще це єдина пісня під яку Соломія танцювала, видко гени також дались в знаки))

Читайте також: Організатори Євробачення-2018 представили проект сцени. ФОТО

VILNA  гарна пісня, яка нагадує відразу декілька, але зроблена міцно. Так, вокалу не вистачало, але я думаю, що це від хвилювання і брак досвіду. 100% гідно фіналу.

Pur:Pur  ... ну, я тут не можу бути об'єктивною навіть частково.. гастролі в країні-агресорі для мене завжди були аргументом проти. Хоча безумовно це сценічно, оригінально і має право на життя у музичному просторі.

The Erised  вперше їх бачила та чула, не можу сказати що вражена, але напевно я просто не їх цільова аудиторія)
Ніби все) ааа.. про журі... ні, не буду краще псувати собі настрій, тому що вчора декілька разів хотілось комусь надавати по вухам.

Олена МОЗГОВА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости