MENU

Руслана: Обираючи енергію сонця, вітру, води, ми обираємо не просто чисте майбутнє, а й миротворчу енергію

2460 0

У мене відбулася зустріч з легендою відновлюваної енергетики Гансом-Йозефом Феллем.

Ця зустріч стала для мене однією з найбільш знакових за все життя (не лише з огляду на обговорення питання розвитку відновлюваної енергетики, а й з огляду на знайомство з унікальною особистістю!).

Ганс-Йозеф Фелль – унікальна людина! Він був членом німецького парламенту та спікером Партії Зелених з питань енергетичної політики, один з головних ідеологів і “архітекторів” системи "зелених тарифів" в Німеччині (яку, між іншим, потім скопіювали уряди понад 60 країн світу), активний член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики (World Council for Renewable Energy) та президент “Energy Watch Group" (група вчених-дослідників з питань відновлюваної енергетики). Його гасло, яке він невтомно втілює у життя – “100% відновлюваної енергетики – це можливо!”.

Я була вражена, що Ганс-Йозеф виявився моїм прихильником і знав все про мою діяльність у сфері відновлюваної енергетики.

Ми домовилися про спільний проект у найближчому майбутньому і почали співпрацю! Можу тепер назвати себе Renewable Energy Ambassador from Ukraine. 

Мій головний меседж залишається незмінним, починаючи з 2006-го року – #ЗаЕнергетичнуНезалежністьУкраїни.

Я просуваю відновлювальну зелену чисту енергію не лише з позиції прогресивного підходу до побудови майбутнього, а й з позицій безпеки і енергетичної незалежності.

Читайте також: Енергозбереження має стати державною стратегією

“Там, де вчиняє нафта, там завжди війна. Досягати миру можливо через незалежну енергію. Є війни за нафту. За сонячні промені неможливо воювати. Сонячна енергія – це енергія миру!” – слова пана Фелля підчас нашої зустрічі. 

Ці слова мене дуже вразили, і стануть ключовими у моєму позиціонуванні зеленої енергії.

Обираючи енергію сонця, вітру, води, ми обираємо не просто чисте майбутнє, а й миротворчу енергію, здійснюючи таким чином “демократизацію енергії”. 

Сьогодні я хочу заявити про продовження у цьому році і черговий спалах музичного і соціального проекту #ДикаЕнергія, який я презентувала у 2006-2008рр. 

Попри щільний графік зустрічей з людьми, дотичними до процесу реструктуризації енергетичної сфери України, пан Фелль надзвичайно прагнув нашої зустрічі. Я у свою чергу так само мріяла, щоби ця зустріч відбулася. І це сталося!

Читайте також: Гроші з повітря

Дякую Yevgen Mykhalchenko за організацію цією зустрічі!

Руслана ЛИЖИЧКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини