MENU

Сьогодні прощатимуться з Мирославом Поповичем

2803 0

Панахида за академіком НАН України, філософом Мирославом Поповичем відбудеться сьогодні, 13 лютого, в приміщенні Конференц-залу Національної академії наук України. Про це повідомляється на сайті Інституту філософії ім. Григорія Сковороди НАН України.

"Адміністрація Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України інформує, що громадянську панахиду за Мирославом Володимировичем Поповичем відбудеться 13 лютого з 11.00 до 12.30 в Конференц-залі НАН України за адресою: вул. Володимирська, 55. Похорон Мирослава Володимировича відбудеться на Байковому кладовищі о 13.00 (33 ділянка)", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Ми осиротіли на інтелектуальному фронті

Нагадаємо, що Мирослав Попович був заслуженим діячем науки і техніки України, доктором філософських наук, професором, фахівецем у галузі культурології, логіки і методології науки, історії української культури.

Нагороджений Золотою медаллю імені В.І. Вернадського НАН України. У 2009 році удостоєний звання почесного доктора Київського національного університету імені Тараса Шевченко, а в 2015-му – звання почесного професора Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Читайте також: 10 цитат Мирослава Поповича: пам'яті українського філософа

Автор понад 400 наукових праць в галузі філософії, логіки, методології та філософії науки, історії культури. Серед його наукових робіт, які були відомі широкому загалу – "Григорій Сковорода" (1984), "Світогляд давніх слов'ян" (1985), "Микола Гоголь" (1989), "Україна і Європа: праві і ліві" (1996), "Нариси історії культури України"(1998), "Червоне століття" (2005), "Бути людиною"(2011).

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости