MENU

Поки в Лондоні думають, як правильно вийти з ЄС, на континенті думають, хто займе їх місце

2934 0

Tired of the fog? Try the frogs!

Поки в Лондоні думають, як правильно вийти з ЄС, на континенті думають, хто займе їх місце.

Наразі Париж та Франкфурт-на-Майні сперечаються за право бути новою банківською столицею Європи. Президент Макрон і його команда поводять агресивну маркетингову політику, щоб перетягнути банки та банкірів до французької столиці.

Читайте також: Макрон предложит Европе новую стратегию на десять лет – Найем

Макрону доводиться покращувати бізнес-імідж Франції після президента Олланда, який намагався обкласти додатковими податками багатіїв.

Він організував зустріч у Версалі для великих банкірів та фінансистів перед Давосом. В грудні провели One Planet Summit – Макрон хоче зробити Парижі столицею "зеленої економіки".

Локальні французькі політики йдуть ще далі і питають: "А коли ви востаннє запрошували партнера на вихідні у Франкфурт?"

Зрештою, з Лондона до Парижа вже змогли перетягнути Європейська наглядову раду банків – всього 200 співробітників, які підпорядковані ЄЦБ, який сидить у Франкфурті. Ще більше боротьби очікується за Euroclearing, які поки не вирішили куди переїжджати.

І це при тому, що економіка Франції загалом у поганому стані – негативне сальдо зовнішньої торгівлі (-62,3 млрд євро), великий дефіцит бюджету (3% від ВВП).

Читайте також: Блокчейн-деньги – это лишь следущий виток развития денег

Франкфурт в свою чергу для багатьох виглядає занадто маленьким та провінційним. До того ж Берлін поки особливо не переймається цією проблемою – поки що цим більше стурбована місцева валада.

Отже в наступні роки нас очікує цікава боротьба європейських метрополій за банківський спадок Лондона. Здається, всі вже чомусь впевнені, що золоті часи британської столиці залишились у минулому. Час покаже.

Антон ПАВЛУШКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости