MENU

Учені знайшли спосіб заряджати смартфон від повітря

1838 0

Група вчених з Массачусетського технологічного інституту (США) розробила пристрій, який здатний виробляти електрику з атмосфери.

Читайте також: Что нужно сделать, прежде чем избавиться от старого смартфона

Відповідно до зазначеної інформації, пристрій працює на основі щоденних коливань температури навколишнього середовища, тобто при різниці денної і нічної температури в 10 градусів Цельсія винахід виробляє 1,3 мілівата енергії і 350 мілівольт потенціалу.

Такої кількості енергії, наприклад, досить для забезпечення роботи простих датчиків і засобів зв'язку,пише news.mit.edu.

Усередині пристрою є металева піна з міді і нікелю, покрита шаром графена і наповнена спеціальним воском. Таким чином одна сторона приладу виділяє тепло, інша – накопичує, а коливання температур дозволяють виробляти електроенергію.

Як відзначили творці термального резонатора, їхня розробка має найвищу тепловою інерцією з відомих науці на сьогоднішній день.

Зараз фахівці планують збільшити потужність резонатора, щоб забезпечити можливість заряджати різні мобільні пристрої.

Читайте также: Человек vs робот: конкуренция или слаженное сотрудничество?

Передбачається, що в майбутньому термальний резонатор дозволить електрифікувати віддалені регіони, а також забезпечить електроенергією космонавтів.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини