MENU

Корупція в Україні знищує військовий сектор – "The New York Times"

4180 0

Корупція в Україні знищує військовий сектор – "The New York Times".

Свіженький випуск впливового американського видання "The New York Times" розповів своїм читачам про те, як президент України Петро Порошенко і його друг, бізнес-партнер, президент автокорпорації "Богдан" Олег Гладковський (Свинарчук) паразитують і наживаються на війні.

Читайте також: Декілька питань-вимог до Президента

Зокрема, збагачуються на поранених українських бійцях. У часописі йдеться про пререлаштовані під амбуланси й автомобілі медичної допомоги від корпорації "Богдан", які зовсім не придатні для умов на передовій, продаються за захмарно завищеними цінами Міністерству оборони.

Автомобілі Петра Порошенка "Богдан" ламаються в хлам не доїзджаючи до місця призначення, розповідає американське видання. Причина в тому, що автомобілі медичної допомоги "Богдан" виготовлені на легких китайських шассі і не пристосовані до розбтитих війною доріг Донбасу, пояснює газета.

Ну, а далі увесь текст про небачений ріст корупції в Україні, яку очолює сам жеж президент України Петро Олексійович Порошенко.

Читайте також: Ми не зможемо перемогти, коли війну використовують для торгів і мародерства. ВІДЕО

"The New York Times" не обійшов увагою і наїзди клану Петра Порошенка на Антикорупційне бюро, розповів про брутальне викрадення з кафе у центрі Києва лідера Руху нових сил, борця з корупцією в Україні Міхеіла Саакашілі і насильне його вивезення до Польщі. Та багато чого іншого негативного, але справедливого про нашого корумпованого Петра Порошенка і його поплічників повідав "The New York Times".

Rostyslav DEMCHUK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости