MENU

Мінохоронздоров'я усунуло ректора вузу, студентка якого стрибнула з моста

2204 0

Міністерство охорони здоров'я України відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ на Facebook.

Читайте також: Доведення до самогубства: у Києві 19-річна студентка-медик із Туркменістану стрибнула з мосту Патона

"Згідно з графіком, узгодженим МОЗ України 20 лютого 2018 року одночасно по всій країні у всіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів, повинен бути ліцензійний інтегрований іспит "Крок 1. Стоматологія", - йдеться у повідомленні.

"Однак у зв'язку з відсутністю договору між Центром тестування, який є єдиним уповноваженим на проведення ліцензійних іспитів "Крок" організацією, і Національним медичним університетом ім. О. О. Богомольця, студенти 3 курсу стоматологічного факультету НМУ були позбавлені можливості скласти обов'язковий для продовження навчання іспит "Крок 1. Стоматологія". Звертаємо увагу, що студенти-стоматологи НМУ стали єдиними серед всіх своїх колег із 13 вузів, для яких сьогодні не відбувся ліцензійний іспит", - повідомляють у МОЗ.

Станом на 20 лютого керівництво вузів не почало переговорну процедуру і не уклало договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів "Крок", таким чином зірвавши проведення обов'язкового ліцензійного іспиту "Крок 1. Стоматологія" для студентів.

Повідомляється, що саме в зв'язку з цим МОЗ України усуває від виконання обов'язків ректора НМУ.

"Також у Міністерстві створюється комісія для всебічного розгляду цієї ситуації, а на час діяльності комісії від виконання обов'язків відсторонюється директор Центру тестування МОЗ України Булах І. Є. Ми вважаємо цю ситуацію неприпустимою, адже її заручниками стали студенти, які не мають змоги вчасно здати обов'язковий іспит і продовжити своє навчання", - зазначили в МОЗ.

Відсторонення ректора збіглося зі скандалом, який розгорівся після самогубства іноземної студентки.

Нагадаємо, днями студентка НМУ імені О. О.Богомольця Муккадас Насирлаєва з Туркменістану стрибнула з моста Патона. В університеті дівчина не змогла отримати документ, який був необхідний їй для продовження посвідки на проживання в Україні.

Читайте також: Батькам потрібно припинити звинувачувати у всьому вчителів


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини