MENU

Косюк: У вирішенні питань екології провідну роль повинні відігравати громади

132 0

Юрій Косюк

Нещодавно на своїй сторінці у Facebook голова правління МХП Юрій Косюк оцінив концепцію створення Загальнодержавної автоматизованої системи "Відкрите довкілля".

На думку бізнесмена, українська громадськість вже давно потребує автоматизації процесів збору інформації та запровадження електронного урядування в сфері екології. Косюк наголосив, що це серйозний крок на шляху до вирішення проблем охорони навколишнього середовища.

"Швидке оперування даними про проблемні точки значно пришвидшить вирішення кризових ситуацій, а головне зможе їх попередити", – переконаний Косюк.

Однак Косюк зазначив, що головну роботу у цьому напрямку слід зосередити на місцях, а точніше – в чинних ОТГ і тих, які перебувають у процесі об’єднання. Він також переконаний, що громади повинні мати не лише доступ до проблематики, а і ресурси для її вирішення.

"Органам центральної влади слід залишити лише координаційну та наглядову функції. Оскільки у вирішенні питань екології провідну роль повинні відігравати громади – саме вони мають стати головними арбітрами в екологічному захисті своїх територій", – наголосив Юрій Косюк.

Нагадаємо, що 6 березня Мінприроди винесло на громадське обговорення концепцію створення системи, яка дозволить громадянам мати вільний доступ до інформації про стан довкілля.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости