MENU

Банкова розглядає Хомутинника в якості технічного кандидата на виборах – Карасьов

2091 0

Таку думку виразив політолог Вадим Карасьов, коментуючи старт президентської виборчої кампанії. Додавши, що за підрахунками очолюваного ним Інституту Глобальних стратегій, кандидатів буде порядка 30, при чому різних ешелонів.

Перший ешелон - рейтингові кандидати, другий ешелон - такі кандидати, як Савченко, Насіров, Новінський, Хомутинник. І ще будуть кандидати третього ешелону - невідомі або фріки, які будуть переводити президентську кампанію в абсурд.

Читайте також: Рейтинг альтернативных кандидатов: лидируют Луценко и Новинский

Розглядаючи різних кандидатів на пост президента, Карасьов звертає увагу на дуже важливий момент, кого все ж таки підтримає український бізнес клас: «Що стосується Кличко. Я думаю, що у партії влади, якщо не буде варіантів для переобрання, багато бізнесменів можуть поставити на Кличко. Тим більше, що в 13-14 році, він розглядався як один з вірогідних кандидатів».

Проте Карасьов підкреслює, що наразі два найбільших важковаговика - це Порошенко та Тимошенко. Кожен із яких буде намагатись протягнути для себе у другий тур найбільш зручного кандидата. І ставки уже робляться.

«Що стосується Хомутинніка, можливо це і розкрутка партії «Відродження». Можливо, це й можливість засвітитися. Мало бізнесових амбіцій, хочеться і політичних. А можливо, це класичний проект, щоб відбирати голоси у когось.

Читайте також: Мир за украденные деньги построить невозможно – политолог о новом проекте Новинского

Нагадаємо, що 40% відсотків виборців в Україні ще не визначились з тим, кого підтримуватимуть на президентських та парламентських виборах 2019 року, йдеться в новому звіті аналітичного центру із США («Міжнародний республіканський інститут» - International Republic Institute, IRI), складеного за результатами відповідного опитування.

 

from-ua.com


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости