MENU

Ніяка це не Операція об’єднаних сил. Це жорстока і кривава війна – Безсмертний. ВІДЕО

5236 0

Ще чотири роки тому, коли на Донбасі почалася так звана АТО, я тут у Фейсбуці писав, що ця війна стане окопною і затягнеться надовго.

Сьогодні четверта річниця цієї АТО, з травня її уже будуть називати Операцією об’єднаних сил.

Читайте також: Начинается Операция объединенных сил. Наша армия должна идти вперед!

Після чотирьох років бойових дій і десятків тисяч жертв владі так і не вистачило мужності назвати речі своїми іменами.

Ніяка це не АТО, ніяка це не Операція об’єднаних сил. Для солдатів, офіцерів, мирного населення – це жорстока і кривава війна. Панове у владних кабінетах, скільки ще років має пройти і скільки людей ще має загинути, щоб ви нарешті назвали війну війною? 

З такими підходами владної верхівки ця війна не має перспектив закінчення. Головна помилка була допущена ще тоді у 2014 році. Я завжди казатиму: винні керівники держави, яким не вистачило мужності для жорсткого наступу на ворогів. Весь час згадую ті перші дні, коли бойовики захопили приміщення Донецької ОДА. Та їх можна було вимести звідти за кілька годин. Завжди краще ліквідувати десяток ворогів, щоб потім зберегти сотні тисяч життів. 

Читайте також: Чи почне Росія повномасштабну війну проти України?

Але швидкі і сміливі рішення не були прийняті. Забракло сміливості, рішучості, досвіду. Треба було просто виконати Закон про оборону і Закон про правовий статус воєнного стану. Момент цих рішень упущений. А зараз видумують якісь нові закони, змінюють назви операцій, а по суті продовжується окопна війна, у якій так і не видно кінця краю. 


 

Roman BEZSMERTNYI


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости