MENU

На медицину очікують епохальні зміни

2684 0

Нарешті, відбулося! Після довгих переговорів та консультацій між медичною спільнотою, промисловцями та підприємцями, роботодавцями, профспілками та пацієнтськими організаціями – нам вдалося узгодити позиції та принципи щодо шляхів відродження людського потенціалу України.

Читайте також: Ветерани АТО виступили за державне медичне страхування

Про це було повідомлено на 1-му Національному симпозіумі Української Медичної Експертної Спільноти “Здоров’я українця – найвища цінність держави”, який відбувся у рамках VII Міжнародного медичного конгресу.

Незабаром ми почнемо спільну розробку Національної стратегії розвитку системи охорони здоров’я, і це буде насправді консолідоване бачення всіх ключових учасників процесу.

Медики зацікавлені в гідних умовах та оплаті праці, пацієнти – у якісних та безоплатних медичних послугах, а роботодавці – у підвищенні якості та зростанні кадрового потенціалу України, який підірваний десятиліттями стагнації і остаточно добитий сьогодні псевдореформаторами з МОЗ.

Учасники симпозіуму одностайні у своїх оцінках того, що відбувається – безсистемні хаотичні зміни ведуть до остаточного розвалу медицини і, як наслідок – до знищення людського потенціалу країни, який у сучасному глобалізованому світі становить 60-80% національного багатства.

У всіх є абсолютно чітке переконання – метою системи охорони здоров’я має бути висока тривалість якісного здорового життя українців. Таким чином всі заходи, передбачені у Стратегії, будуть спрямовані на досягнення цієї мети. В цьому і полягає ключова відмінність наших ініціатив від тих псевдореформ, які сьогодні реалізує МОЗ на шкоду українському народу.

Читайте також: Реформи не допоможуть, треба змінювати психологію лікаря

Переконана, що у Національній стратегії ми побачимо і програму впровадження загальнообов’язкового державного медичного страхування, і відродження виробництва власних вакцин, і зниження рівня алкоголізму та тютюнопаління, і багато інших ініціатив, які я вже тривалий час намагаюся реалізувати, незважаючи на шалений спротив МОЗу та його лобістів у парламенті.

Система охорони здоров’я – набагато ширше поняття, ніж просто надання медичних послуг. І незабаром ми представимо суспільству цілісне та комплексне бачення шляхів відновлення та розвитку людського потенціалу України.

Наші підходи розділяє більшість громадян України, які втомилися від експериментів над собою з боку держави. І владі доведеться дослухатися до наших вимог, припинити знущання над власним народом та імітацію реформ і розпочати, нарешті, реально змінювати Україну на краще.

Велика українська нація має бути і буде здоровою!

Найкращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини