MENU

"Чесні" активісти з "подвійним дном"

2203 0

Українська політична війна "всіх проти всіх" стає гарячішою пропорційно наближенню виборів. Війна в клубі олігархів не менш запекла.

Країна, яка протягом 4-х років платить життям своїх найдостойніших громадян за соціальні цінності, все глибше занурюється в море лайна, яким поливають один одного політики та псевдоактивісти.

Суспільство так і не навчилось будувати та створювати!!! Людям значно легше руйнувати та цікавіше споживати "інформаційний фаст-фуд" від самопроголошених "експертів" та псевдопредставників громадськості.

В пилу боротьби всіх проти всіх забулося за що загинули тисячі українців – за базові права людини. Саме за ті європейські цінності, попрання яких призвело до Революції Гідності!!!

Наші «активісти» помічають одну корупційну і схему і звинувачують в її створені одного олігарха, але всіляко намагаються не помічати таку ж схему поруч, створену іншим олігархом або державним управлінцем. А спільнота на ура сприймають псевдоаналітичні пости у Фейсбуці та інші інформаційні продукти, які є лише напівправдою.

Від таких дій "активістів" не постраждають ані олігархи, ані корупційні схеми. Зате постраждає найголовніша цінність – верховенство права!! Що зруйнує державу!!!

Читайте також: Прозорість, а не дискримінація: якими насправді мають бути декларації активістів

Деякі "активісти" у своїй психічній агонії вже дійшли до того, що я захищаю корупціонерів та олігархів!!!

Я завжди виступав за право, а не за особистості! І в майбутньому буду захищати саме цю цінність, незалежно від будь-яких зовнішніх суб’єктивних факторів!!! 

Право, на відміну, від заангажованих "активістів", не має подвійного дна!!!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Александр ТРОХИМЕЦ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини