Невдовзі – не святкові дні, а дні пам'яті
Щороку одне й те саме. Знову – ті хороші, ті погані, ті колабораціоністи, ті ні. Це я про дивізію "Галичина" й українців у складі РККА.
Дорогенькі мої! Українці у складі РККА воювали за інтереси радянського тоталітарного режиму. (Починаючи, якщо хтось забув, із 17 вересня 1939-го, а не зі 22 червня 1941-го). Українці у складі вермахту воювали за інтереси німецького тоталітарного режиму.
Читайте також: Одним миром мазані: совєти = нацисти, СРСР – окупація
Єдиною військовою силою, яка в тій війні воювала за свободу й незалежність України від обох тоталітарних режимів, як радянського, так і німецького, була Українська повстанська армія, УПА.
Яка, як відомо, свою боротьбу програла – бо Україна не з'явилася на світовій політичній мапі після завершення Другої світової війни. (Тим, хто натякає на УРСР як українську державу, пропоную викинути з вікна унітаз, потім намалювати його на стіні туалету і спробувати на*рати в намальований унітаз. Це й буде ваша "українська держава УРСР".)
Що святкувати? "Подвиг солдата"? Тоді не забувайте і про "подвиги" українських солдатів під час завоювання Польщі та нападу на Фінляндію. Ну як, виходить святкувати?
Читайте також: На "Інтері" пояснили, чому "пів-Європи" не святкує Дня перемоги
Ми часто нарікаємо на безпорадне ООН. Але навіть воно розумніше за деяких українців – бо 2004 року затвердило 8 і 9 травня як "Дні пам'яті та примирення". До речі, з 2015-го 8 травня і в Україні – "День пам'яті та примирення". (А 9 травня, як відомо, розігране Сталіним для самого себе і своїх радянських холопів.)
Здавалося б, як іще людям прозоріше натякнути, що ці дні – не святкові, а пам'ятні. Але ні, деякі українці – дуже вперті люди. Просто-таки феноменально уперті. У своїй вузьколобій тупості.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки