MENU

Блогерка: Ветерани ДСВ заслуговують на пам'ять і співчуття, але не на ходіння з їхніми портретами

543 0

Я не знаю, що сказати про майбутню ходу далеких родичів із портретами ветеранів. Думаю, це характеризує українців із найгіршої сторони.

Сталін умертвляв людей мільйонами, жодна коричнева чума зі сталінізмом поряд не стояла. Усі ці ветерани, умертвлені Сталіним, заслуговують на пам'ять і співчуття, але не на ходіння з їхніми портретами.

Читайте також: Примусово на "Безсмертний полк": дієвий спосіб позбутися "совка"

Знову копіюємо рашку, знову уславлюємо сталінізм. Коли ж ми нарешті зрозуміємо, що оці прапороносці, оспівані Гончаром, несли на своїх багнетах не свободу, а сталінізм, від якого частину Європи врятував Берлінський мур.

Я не розумію, навіщо підняли пенсії військовим тепер. За що? За те, що вони тупо сиділи на складах, спостерігали, як розвалюється українська армія, так і не народившись, і тягнули все, що не так лежить?

Читайте також: Щороку святкування 9 травня в Росії набуває все більш карикатурних форм – дипломат

Досить бути спадкоємцями Сталіна. І куди той В'ятрович дивиться? Це українське "побєдобєсіє" вже дістало. Жодної тобі скромності й самокритичності.

Вшануйте жертви, помоліться за них і відкхрестіться від сталінізму. Гупніть новий донецько-луганський мур і перехрестіться. Ні, з фоточками ходитимуть. От так і народжується зневіра.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Роксана ХАРЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини