MENU

Українська нація випереджає дорослішання своєї держави

591 0

Що спільного між затриманням Лусварґі, Революцією Гідності та еміграцією українців?

Хтось каже, що громадське затримання Лусварґі є самоправством. Ліволіберальним аджендистам вигідно показати цей випадок як прояв насильства і ксенофобії в Україні.

Читайте також: Скандал із бразильцем: пощастило, що він "подався у монахи"

Насправді, ситуація промовисто свідчить, що українська нація у своєму становленні суттєво випереджає дорослішання своєї держави. «Еліти», натомість, умисно стримують інституційне дозрівання держави. Вона потрібна їм недосконалою, безвідповідальною, не здатною забезпечити справедливість.

Затримавши Лусварґі, активісти зробили роботу, яку мав би виконати державний апарат. Саме тому і суспільство, і «еліти» сокійно за цим спостерігають. Хтось зі схваленням, а хтось через відчуття своєї провини. Революція Гідності, добровольчий і волонтерський рух, зростання еміграційних настроїв, громадське затримання Лусварґі мають одне пояснення: українській нації сьогодні тісно в країні.

Читайте також: Террорист и наемник российских спецслужб Рафаэль Лусварги спокойно гуляет по Киеву

Українці мріють про дорослішу державу і боротимуться за це далі. Аж доки держава не стане авторитетом для суспільства, а не навпаки. Будь-які спроби стримати цей процес матимуть погані наслідки. Погані, передусім, для «еліт».

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Михайло БАСАРАБ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопкиПравила комментирования »  


Новости