ТОП-7 свіжих і позитивних міжнародних новин для України
7 свіжих і позитивних міжнародних новин для України без коментарів: міжнародний тиск на агресора, «Північний потік-2», Голокост та Голодомор.
«Третейський суд у Гаазі постановив, що Російська Федерація має відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму. Раніше повідомлялося, що у цій справі йдеться про суму 159 мільйонів доларів. Як ідеться в ухвалі суду, Росія відповідальна за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму. Це перше рішення такого змісту в контексті Криму.
Читайте також: Замість того, щоб протидіяти агресору, українцям нав'язують завмирання
Палата Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) вирішила передати Великій палаті суду чотири справи "Україна проти Росії", що стосуються порушень прав людини в окупованому Криму та на сході України. Заяви були подані за кількома статтями, включаючи статтю 2 (право на життя), статтю 3 (заборона катувань та нелюдського або такого, що принижує гідність поводження), стаття 5 (право на свободу та безпеку), стаття 6 (право на справедливий судовий розгляд).
Уряд Австралії виділить понад 50 мільйонів доларів для підтримки розслідування у Нідерландах причин катастрофи МН17 над Донбасом у 2014 році.
Польське Управління захисту конкуренції та споживачів висунуло звинувачення "Газпрому" і ще п’яти компаніям через фінансування газогону "Північний потік-2". На думку управління, шість компаній незаконно утворили консорціум для фінансування будівництва "Північного потоку 2". Це може означати порушення антимонопольного законодавства. За порушення заборони на створення консорціуму без згоди загрожує штраф у розмірі до 10 відсотків обороту.
Асоціація єврейських громадських організацій та громад України заперечує, що в Україні держава героїзує "нацистських колаборантів" та підтримує заперечення Голокосту. Про це йдеться в заяві президіуму ВААДУ у відповідь на лист конгресменів США про ситуацію з антисемітизмом у Польщі та в Україні.
Читайте також: Антирейтинг від ЄСПЛ: як Україна опинилась у лідерах
Ще один штат Сполучених Штатів Америки, Канзас, визнав Голодомор 1932-33 років в Україні геноцидом українського народу.
На всесвітній конференції розробників Google визнали одним з найпрогресивніших проект оплати в київському метрополітені».
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки