Зеленський прокоментував переговори в Женеві

Глава Української держави Володимир Зеленський в Telegram прокоментував роботу української делегації в неділю, 23 листопада, в Женеві. Президент наголосив, що вже були звіти команд про результати перших зустрічей, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua.
"Наразі є розуміння, що американські пропозиції можуть врахувати низку елементів, які засновані на українському баченні та є критично важливими для національних інтересів України", — наголосив Зеленський.
Він вказав, що триває робота над тим, щоб "елементи були дійсно ефективними" для того, щоб завершити війну.
У Женеві високопосадовці зі США, Європи та України обговорюють план припинення війни. Американська сторона допускає доопрацювання своєї пропозиції, яка передбачає вивід військ з Донбасу та обмеження кількості українських Збройних сил. Європейські лідери підготували зустрічну пропозицію.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
