MENU

Чим ближче до виборів, тим цікавіше

1784 0

Єгор Фірсов заявив, що його партія "Альтернатива" підтримає Анатолія Гриценка на Президентських виборах, а сама партія вливається у "Громадянську позицію".

Доволі очікуваний крок саме від Єгора. Вік не дозволяє йому самому брати участь у Президентських, а для участі в Парламентських – немає структур, ресурсів, достатньої кількості кадрів та досвіду. Да, був народним депутатом, да став жертвою машини під назвою БПП, але цього не достатньо.

Читайте також: Гарант-одиночка. Кому нужен такой Петр Порошенко

Аналогічна ситуація і у "Європейської партії" Миколи Катеринчука, яка влилася до "Громадянської позиції" ще минулоріч, у 2017-му. Да, у Катеринчука є політичний досвід і не малий, проте так само як і у Фірсова немає структур, ресурсів та кадрів.

Пам`ятаю як на Краківці, 10.09.2017, в день повернення Саакашвілі до України, ми жартували дивлячись на прапори "Європейської партії": "Одна людина – два прапори", бо дійсно так і було. Під Парламентом в перші дні протесту (17-19.10.2017) теж саме.

Тут цікаво інше: чи піде на крок аналогічний кроку Фірсова та Катеринчука лідер Громадянського руху "Хвиля" Віктор Чумак, який згідно нещодавньому соцопитуванню КМІС має рейтинг 1,9% і це його перша поява в такому статусі? Він доволі харизматичний, досвідчений, послідовний та розумний, що важливо, але знову ж таки – "Хвиля" не має структур та кадрів достатніх для участі одразу в двох кампаніях. Про ресурси не знаю.

Читайте також: "Не плутайте грішне з праведним і все це зі свободою слова", – Шкіряк про "Інтер"

Тим часом, в Руху Нових Сил тривають праймеріз, (залишилось 2 кандидати наскільки мені відомо, та поки давайте без прізвищ), а лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко ще не оголосив про наміри, хоча навіть без оголошення, згідно соцопитуванню групи "Рейтинг" має 2% електоральної підтримки та власний величезний досвід, а "Справедливість" має доволі непогані структури по країні, кадровий потенціал і за тим же опитуванням "Рейтингу" має показники вищі за РНС.

То ж, далі буде ще цікавіше.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Назар ПРИХОДЬКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости