MENU

Аваков де-факто порушив справу на Порошенка за Яценюка

3899 0

Аваков назвав Порошенка "групою осіб" і де-факто порушив проти нього справу "за змову" для реалізації злочинного умислу — втручання у діяльність партійного вождя Авакова — Арсенія Яценюка.

"По предварительным выводам, они осуществляли вмешательство путем подкупа граждан, организации проплаченных митингов и распространения дискредитационной и ложной информации в СМИ и через народных депутатов, экспертов, других лиц", – заявили в полиции.

Читайте також: Забродський: Нацрада з питань телебачення і радіомовлення повинна позбавити антиукраїнський "Інтер" усіх ліцензій

По информации народного депутата Украины Александра Онищенко, только в течение 2015-2016 годов на подобные акции было потрачено более 30 миллионов долларов".

Справа саме проти Порошенка, оскільки саме на нього усіма існуючими та не існуючими перстами як на замовника "втручання у діяльність" вказує втікач Онищенко.

Фактично, цей троцкізм Авакова — це другий фронт проти Порошенка, якому окрім зовнішніх ворогів вендетту оголосили і внутрішні вор... соратники. Раніше ця вендетта проявлялася у вигляді італійського страйку Володимира Борисовича, а тепер переросла у значно активнішу діяльність АрсенБорисича.

Читайте також: Онищенко знова появился на российском телевидении

А загалом, поки пани чубляться, простим трудящим важливо знати, що на оці високопоставлені войнушки один член коаліції може витратити проти іншого 30 лямів доларів. От що значить щире партнерство, не обтяжене фінансовим лімітом.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Орест СОХАР


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости