MENU

Дональд Трамп і Тереза Мей ламають усі плани ЄС

4504 0

Після того, як США одноосібно вийшли з Ядерної угоди щодо Ірану, а Ізраїль розгромив іранські бази в Сирії, ЄС спочатку дуже обуриввся, а потім зовсім розгубився. Виявилось, що Дональд Трамп не жартує, він налаштований проти Ірану досить рішуче і плювати йому на позицію Євросоюзу.

Читайте також: Выход США из ядерной сделки с Ираном: мотивы и последствия

Відтак Німеччина, Франція і Великобританія запланували провести на рівні міністрів закордонних справ зустрічі щодо подальшої політики і відносин з Іраном. Однак Дональд Трамп випередив і цю подію й провів телефонну розмову з прем'єром Великобританії Терезою Мей. Розмова також стосувалась подальших спільних дій щодо Ірану. Таким чином, як і прогнозувалось, офіційний Лондон підтримав США, а не Німеччину і Францію. Пані Меркель в шоці. Їсть валідол жменями.

"Обидва лідери засудили провокаційні ракетні атаки іранського режиму проти ізраїльських громадян. Президент Трамп закликав всі держави приєднатися до США і Сполученого Королівства в демонстрації того, що іранський режим являє страшну загрозу міжнародному миру і стабільності", – йдеться в повідомленні Білого дому.

Читайте також: Кто останется в одиночестве: США или Иран

ЄС сів на шпагат і встати з нього не в змозі. Забагато на себе бере того, чого не спроможний вирішити.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ростислав ДЕМЧУК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости