MENU

Виходить, що не країна дурнувата, а з українцями щось не так?

19979 0

Країна, в якій ми живемо. Багато хто з нас, громадян, нарікає на цю країну. Так і кажуть: "Та не буде тут порядку в цій дурнуватій країні, треба звідси валити поки не пізно!". 

І багато хто реально вже звалив, а хтось валить саме зараз...

Я лише хочу зауважити, що не Країна робить своїх людей, а люди роблять Крайну. Люди своїми вчинками і ставленням до інших людей та навколишнього середовища створюють імідж про Країну, створюють собі правила моралі, в якій вони самі ж і живуть!

Читайте також: Зброя проти України й українців у колективній підсвідомості

Так, у нас погана і брудна країна. Так у нас купи сміття і звалища на узбіччі доріг. Так ми бідні, бідні і дурні. У нас погана влада, яку, до речі, самі ж українці собі і обрали, або провели у владу взявши хабар. 

Кажете брудне довкілля і середовище?

Але хіба не українці викидають сміття з вікон своїх автомобілів?! 

А хіба не українці вирубують свої ліси? А хіба не українці ріжуть дерева в Чорнобильській зоні, щоб зробити з тих радіоактивних дерев меблі для дитсадків, шкіл чи для квартир інших українців?!

Ми жаліємся на якість наших товарів і взагалі культуру обслуговування. 

Але хіба ми самі завжди якісно робимо нашу роботу? Хіба ми самі не закриваємо очі на зроблений нами бракований товар? Хіба у наших магазинах продавці – українці не продають свідомо прострочений товар іншим українцям? Або на базарі м'ясо і рибу, яка вже з душком? 

Хіба не українці свідомо ріжуть хвору худобу і продають її іншим україцям, щоб ті з'їли і не вдавилися?

А хіба не українці купують метиловий спирт, розбавляють його в підвалах і не продають потім іншим українцям заради прибутку, від якого ті українці сліпнуть і вмирають? Та наср*ти на тих інших!

А хіба не українці їдуть в Європу і свідомо купують там найдешевшу автівку після ДТП і без подушок безпеки, яка відпрацювала в поліції чи в таксомоторній компанії і свідомо перепродують іншим україцям під видом добротного автомобіля попередньо скрутивши пробіг, підмалювавши і зробивши хімчистку? Та наср*ти на тих інших!

Одні українці свідомо дурять інших українців заради швидкого і легкого прибутку чи заробітку.

А хіба на АЗС лдні українці вам потім не заправлять в бак якусь мішанину невідомого походження замість якісного пального, за яке ви, до речі, заплатили гроші? 

А хіба в аптеках немає підроблених ліків і антибіотиків? 

Є, це просто одні українці, щоб заробити гроші свідомо випускають фальсифікат і свідомо продають лайно іншим українцям, щоб отримати надприбуток! 

А хіба лікар-українець свідомо не призначає іншому українцю ліки, які не потрібні хворому? А хіба автослюсар-українець не замінює вам на СТО якісну запчастину? А хіба суддя чи прокурор-українець не фабрикують справи іншим українцям заради хабаря і відкупу?

А викладачі, які за гроші ставлять оцінку в заліковій студентам і заочникам, випускаючи неуків і лоботрясів?!

А хіба у нас українці якісно кладуть асфальт в своїй же Україні для самих себе? А хіба голова вашого Облавтодору не списав і не вкрав кошти виділені на дороги? 

Вкрав і списав. І поділився з прокурорами і суддями, щоб за ним не прийшли. І так далі, і так далі... Обмани ближнього і не забуль про дального, бо дальній наблизиться і облапошить тебе самого. 

Як сказав Олександр Доній: "Ми – країна "маленьких порошенків". 

Замутив – вкрав – відмив – отримав відкат – продав фальсифікат – контрабанду – намахав – заніс хабар – відкупився – всі довольні! Так і живем!

Читайте також: Макаров: Роздмухування ворожнечі в Україні – один із напрямів цілеспрямованої роботи Кремля

Виходить не країна дурнувата, а з людьми щось не так. Ви скажете, що не всі такі сволочі, або, що це від бідності...

Згоден, не всі. Але добра половина! І це все тут у нас є. І від цього нам не легше. Одні закривають очі на злодіянні інших, інші взагалі поколіннями вже привикли жити крадучи в Держави і вважають це умінням жити і кричать іншим, щоб вони не заздрили! Абсурд. 

Ми з вами вже не котимся, ми летимо у прірву!

Тому, починати треба з самого себе і тверезо дивитися в дзеркало, бо воно не винне!

Хочу зауважити, що коли українці приїзжають на заробітки в Європу, то вони там ведуть себе зовсім по-іншому, і живуть і працюють по-іншому.  Чому так?! 

Бо є Закон і Відповідальність. Бо в Європі можуть посадити і депортувати, вигнати назад жити в своєму лайні!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Сергій ЯКИМЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини