MENU

У Києві поліція викрила осередок нелегалів. ФОТО

3952 0

На території столиці викрито осередок проживання нелегалів. Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Департамент внутрішньої безпеки НПУ спільно зі працівниками ГУНП у Києві та столичного ГУ ДМС проведели спецоперацію із виявлення мігрантів, які незаконно перетнули кордон України з метою подальшого потрапляння до країн Європи. Серед 98 осіб, які були затриманні, 32 перебували на території України абсолютно незаконно.

Закарпатське управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановило, що затримані на кордоні України мігранти зі Шрі-Ланки, які намагалися потрапити до Західної Європи, тривалий час проживали в Києві. В одному з хостелів, поблизу одного зі столичних ринків, залишилося проживати ще майже 70 їхніх співвітчизників.

Читайте також: Україна повторює шлях східноєвропейських держав: як дати раду міграції

За отриманою інформацією, в рамках розпочатого кримінального провадження за ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України, працівниками Управління оперативних розробок ДВБ НПУ, спільно з працівниками Управління боротьби зі злочинами з торгівлею людьми, Управління захисту економіки поліції та ГУ ДМС Києва було відпрацьовано територію біля ринка "Троєщина". Місце розташування згаданого хостелу правоохоронці встановили.

Під час спецоперації, в якій задіяли сили Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, УБЗПТЛ, УЗЕ та бійців полку особливого призначення ГУНП та ГУДМС, проведено санкціоновані обшуки за адресою виявленого закладу.

У приміщенні, що на території автогаражного кооперативу, було виявлено 98 осіб, всі вони – іноземці. Мігрантів доставили до Деснянського управління столичної поліції для встановлення особистих даних, наявності документів, а також – каналу потрапляння до України й осіб, які їм у цьому сприяли.

Читайте також: Позитивні й негативні наслідки української трудової міграції

В управління поліції після проведеної перевірки у 32 доставлених не виявили жодних документів, які б давали право на проживання в Україні. Це уродженці: Азербайджану, Бангладеш, Таджикистану, Узбекистану, Росії. Встановлено, що всі вони потрапили до Києва з Російської Федерації в обхід офіційних пунктів пропуску через державний кордон України. За таку "мандрівку" кожен із нелегалів сплачував від 3 до 5 тисяч доларів США своїм землякам, які сприяли їм у незаконному переміщенні.

За цими результатами працівниками ГУДМС у Києві вирішується питання щодо притягнення порушників-іноземців до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та готуються необхідні документи для депортації "гостей".

Оперативниками Департаменту внутрішньої безпеки НПУ здійснюють заходи, направлені на встановлення причетності до нелегального бізнесу працівників правоохоронних органів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопкиПравила комментирования »  


Новости