MENU

Гарант дотримання наших конституційних прав зробив все, щоб позбавити нас права на справедливий суд – Брегей

1383 0

Цифра дня... 1 рік 5 місяців як голова Вищої ради правосуддя робить все від нього залежне, щоб позбавити конституційний орган можливості розглянути звернення судді про посягання на незалежність усіх суддів країни, що триває з 01 січня 2017 року.

Якщо відверто, то нічого не робить, бо не хоче захищати незалежність суддів, оскільки, на мій погляд, таке завдання отримав від того, хто його делегував у цей орган. Уявіть, як службова особа такого рівня відноситься до Конституції України і завдання, котре є основним для органу, котрий представляє.

Читайте також: Единственное, что может и должен сделать несистемный президент – сломать систему

З таким відношенням забудьте про незалежність суддів. Якщо так, то треба ставити і під сумнів право на справедливий суд. Хто є гарантом дотримання цього конституційного права? Президент. Хто делегував голову Вищої ради правосуддя до цього органу? Президент.

Гадаю, всі вже зрозуміли, що хочу сказати. Гарант дотримання наших конституційних прав зробив все, щоб позбавити нас права на справедливий суд. Згадайте як відбувся конкурс до Верховного Суду.

Вища рада правосуддя і президент України, достеменно знаючи про умисні порушення під час конкурсу, узаконили їх, зробивши залежними від себе суддів Верховного Суду. Залежний суд не взмозі гарантувати право на справедливий суд. Це аксіома. Хочете доказ. До складу Вищої ради правосуддя входить голова нового Верховного Суду. Знаючи про бездіяльність голови Вищої ради правосуддя стосовно розгляду згаданого звернення судді, вона вже 5 місяців мовчить.

Читайте також: Порошенко намагається робити усе, щоб корупція не стала порядком денним виборів-2019 – юрист

Мовчить обличчя судової влади, коли незалежність її носіїв під загрозою вже 2 роки. Що це таке? Залежність, в основі якої страх перед виконавчою владою. Пане голово Вищої ради правосуддя і пані голово Верховного Суду, страх риє перед Вами яму. Не впадіть в неї, бо туди може зануритися вся судова влада. І тоді не стане держави, а залишиться територія, на якій нікому буде пригадати чиновникам, що існує право. Право людини і громадянина.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Роман БРЕГЕЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости