MENU

Естонський інвестор стверджує, що українська влада вимагає хабарі

4161 0

Це сором. Наступного тижня до Києва приїздить президент Естонії. Серед тем, які вона буде порушувати в розмові з керівництвом держави – це беззупинне свавілля відносно естонського інвестора FTT Ukraina OÜ.

Компанія почала будівництва набережної в Затоці Одеської області, але тепер усі дії заблоковані місцевою владою, що, за словами естонців, займається вимоганням коштів. Більше того, на юриста інвестора було організовано замах на вбивство, яке не відбувся лише через те, що поліція прослуховувала зловмисників.

Читайте також: Тимошенко требует не трогать украинскую ГТС

У підсумку, потерпілі зустрічалися з генпрокурором Луценком, все найвище керівництво держави обіцяло естонцям, що злодіїв покарають та знимуть перешкоди в діяльності естонців – але... нічого не відбулося. Ми провели брифінг з представником інвесторів Тонно Вахком у парламенті та направляємо черговий пакет звернень до правоохоронних органів та керівництва держави. Але всього цього не треба було би робити, якби українська влада просто елементарно виконувала взяті на себе обіцянки та служила просто закону, а не корупційним інтересам.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Сергій ЛЕЩЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости