MENU

Формула "Роттердам +" щороку вимиває десятки мільярдів гривень коштів, які мають забезпечувати капітальне оновлення атомних електростанцій

2801 0

За розмовами про об’єктивні проблеми теплової енергетики в Україні і перспективи відновлювальної ми почали не помічати проблеми енергетики атомної. А це, на хвилиночку, більше половини енергогенерації країни.

Ми звикли, що атомна енергетика – це острів непохитної стабільності і мінливому океані суперечливостей сучасної української економіки. Саме атомні електростанції фактично врятували енергосистему у критичні місяця енергокризи 2014 – 2015 років.

Читайте також: Мусієнко: Україна не засвоїла уроків жахливої Чорнобильської трагедії

Насправді за останні роки державна українська "атомка" стала радше опосередкованим джерелом легких прибутків для приватної теплової енергетики. Скандальновідома формула «Роттердам +» щороку вимиває десятки мільярдів гривень коштів, які мають забезпечувати капітальне оновлення атомних електростанцій, достойні зарплати кваліфікованим атомникам, заходи технічної та екологічної безпеки у цій складній галузі.

Читайте також: Чому нас лякає опалювальний сезон

Що і хто заважає нормальному розвитку ключової галузі української енергетики, як саме вирішувати конкретні проблеми атомної галузі України – ці питання ми розглядатимемо на Комітетських слуханнях в Комітеті з питань ПЕК на поточній сесії Верховної Ради. Учора ми одноголосно ухвалили таке рішення, чітко розуміючи, що далі тривати штучне знецінення ядерної енергетики і сотень тисяч пов’язаних з нею працівників не може.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Вікторія ВОЙЦІЦЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини