MENU

Мусієнко: Україна не засвоїла уроків жахливої Чорнобильської трагедії

1479 0

На жаль, Україна не засвоїла уроків жахливої Чорнобильської трагедії.

Інакше б не говорили про розвиток атомної генерації в нашій державі, натомість говорили про скорочення. Але ж потрібно на догоду американцям купувати ядерне паливо їхніх компаній, будувати сховище відпрацьованого американського ядерного палива в Україні, забруднюючи і погіршуючи екологічний стан України а не США.

Читайте також: Короткая память: почему о ликвидаторах аварии на ЧАЭС государство помнит один день

Тепер наші можновладці будуть "бігати" навколо американців з проханням дати грошей на будівництво такого сховища, щоби вкрасти якнайбільше на цьому. як при будівництві саркофага-конфайнмента над четвертим енергоблоком ЧАЕС. Ось така вона українська "екологічна політика".

Наведу ще цитату першого міністра охорони навколишнього середовища незалежної України, Надзвичайного і Повноважного Посла України, автора повісті "Чорнобиль" Юрія Щербака з інтерв‘ю для BBC від 25.04.2011:
2Я бачу майбутнє з дуже лімітованим застосуванням ядерної енергетики, з підвищенням всіх максимальних систем безпеки. Я бачу майбутнє в енергозбереженні, енергоефективності принаймні для України, і тоді не треба буде два блоки по п’ять мільярдів доларів будувати.

Читайте також: Reuters: 86-летний украинский пилот, участвовавший в ликвидации Чернобыльской аварии, летает по сей день

Також потрібне зменшення енергоспоживання і перехід частково на альтернативні джерела енергетики: у нас зараз 0,6% забирають альтернативні джерела – вітер і сонце. А Німеччина поставила завдання 30% до 2025-30 року. У нас є перспективи, ми повинні іти цим шляхом, а в атомній енергетиці – використовувати тільки найнадійніші станції і під суворим контролем підтримувати, щоб не сталося те, що сталося в Чорнобилі і на Фукусімі".

Я погоджуюсь із думкою Юрія Щербака. А от чи погоджуються із ним люди у владних кабінетах України у мене є великі сумніви.

Найкращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Олександр МУСІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини