Еліна Світоліна перемогла першу ракетку світу у Римі

2473 0

Перша ракетка України Еліна Світоліна, яка займає четверте місце в світовому рейтингу, захистила титул престижного грунтового турніру серії WTA Premier 5 в Римі.

У фіналі українська тенісистка впевнено розібралася з першою ракеткою світу румункою Сімоною Халеп, яку вона обіграла у вирішальному матчі і минулого року.

У першому сеті боротьби не вийшло. Світоліна грала значно активніше за суперницу і повісила їй "баранку" - 6:0. На початку другої партії стало зрозуміло, що Халеп просто так здаватися не буде, але все одно вже на старті українка зробила брейк. Як виявилося, він і став ключовим в сеті, оскільки на своїй подачі Світоліна не дозволила Халеп дістатися навіть до брейк-поінтів.

За перемогу на турнірі Світоліна заробила 507 100 євро та захистила 900 рейтингових очок, завдяки чому з нового тижня вона залишиться на четвертій позиції в світовому рейтингу.

У поточному сезоні Світоліна виграла вже третій титул. Раніше вона перемагала на хардових турнірах в Брісбені та Дубаї. Усього ж українка виграла вже 12 турнірів WTA в кар'єрі при всього двох поразках у вирішальних матчах. Останні сім фіналів українки незмінно закінчувалися її перемогами.