MENU

Цукерберг виступив у Європарламенті. ВІДЕО

1850 0

Засновник Facebook Марк Цукерберг відвідав Європарламент.

Хоча трибуна Європарламенту для Марка Цукерберга надавалась для пояснень: як так трапилось, що персональні дані мільйонів європейців були розсекречені і стали предметом маніпуляцій, що суперечить законодавсту ЄС ? — зустрічали його як короля, чи арабського шейха, або самого Папу Римського... з найвисочайшими почестями.

Читайте також: Витік даних Facebook: про що варто знати українцям

Секьюріті, сотні телекамер вишикувались у живий коридор обабіч 100 метрової синьої килимової доріжки. До речі, килимова доріжка була не червоного кольору, чи зеленого, а синього – колір логотипу Facebook.

Вживу я побачив людину епохи — Майкла Цукерберга вперше. В оточенні бодігардів і помічників його тяжко було розгледіти — миршавий, геть мініатюриний, тонкий, блідий, дрібненького зросту. Зовсім не такий, як він виглядає на фотографіях. 

Читайте також: Что показал скандал с Фейсбуком

Президент Європарламенту Антоніо Таджані і голови фракцій Європарламенту мурижили Марка Цукерберга майже дві години. Тому усі запитання я і мої колеги, а їх було понад добру сотню, вручили Марку Цукербергу у письмовому вигляді через його найближчих помічників.

Напряму, на жаль,поспілкуватись не вдалось — занадто багато було бажаючих і занадто великий ажіотаж вирував довкола пана Цукерберга. Я навіть не сподівався.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Rostyslav DEMCHUK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости