MENU

МОН покарало ректора Сумського університету за практику студентів в Криму

1762 0

Про поїздку сумських студентів на практику в Крим, про що я писав недавно. Можна привітати швидку реакцію Міносвіти.

Можуть, якщо хочуть – і керівництво Міністерства, і Державна інспекція навчальних закладів України.

А чому подібні перевірки не організувати щодо порушення закону "Про вищу освіту" проти тих вишів, де викладання, хай і частково, продовжують вести російською мовою?

Читайте також: Що треба негайно робити Україні у зв'язку із ситуацією в Азовському морі

Навіть у Києві, не кажучи, наприклад, про Харків чи Одесу. Невже дотримання закону в цій важливій сфері Міністерство освіти і науки України і міністр Лілія Гриневич не вважають підкопом під національну безпеку України?

Про Суми.

Отже, ректору Юрієві Лянному оголошено догану і скасовано надбавку за високі досягнення в праці (виявляється, і таке є).

Крім того:

"МОН також направило листа до Служби безпеки України із проханням з’ясувати обставини організації та здійснення поїздки студентів університету до окупованого Криму, під час якої життя студентів наражалося на небезпеку.

МОН звернулося до Національної поліції (ГУНП в Сумській області) щодо перевірки факту спільної роботи близьких осіб в університеті. В разі підтвердження наявності потенційного чи реального конфлікту інтересів правоохоронними органами та МОН будуть вжиті відповідні заходи.

Читайте також: Як Росія може "пробити" коридор у Крим

Довідково: Відповідно до трудового законодавства якщо ректор систематично не виконує обов'язки, покладені на нього трудовим договором, і до нього раніше застосовувалися заходи дисциплінарного стягнення, то це може бути підставою для розірвання трудового контракту з ним (п.3 ст.40 Кодексу законів про працю України)".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тарас МАРУСИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини