MENU

Війна – шлях обману. І побороти ворожу брехню можна лише таким же контентом

3937 0

Відвідав сьогодні прес-конференцію на тему "Наративи російської пропаганди про Україну та Європу".

Такі титани інет-війни як засновник "Стоп-фейк" та "Детектор медіа", естонські колеги розповіли про боротьбу з кремлівськими фейками. 

ЄС виробило свою концепцію боротьби з російськими пропагандистами. Якщо вони ловлять канали Ерефії на розповсюдженнях не лише фейків, а й ворожої пропаганди – вони приймають заходи на державному рівні про заборону діяльності цих пропагандистів. Як журналістів їх просто перестають сприймати. 

Читайте також: Війна на Донбасі переходить на новий кривавий рівень?

Україна, на недавніх прикладах, також починає переймати цей досвід. І дай Бог, щоб вичистила інформаційне поле країни від цих посібників окупантів. 

Однак, попри увесь позитив такої діяльності, я не почув методів інформаційної протидії окупантам.

Адже відомо, що війна – шлях обману. І побороти ворожу брехню можна лише таким же контентом.

Для прикладу можу вказати класичну серію фейків із замучєнних укропамі Алєксандри Сєровой, пєнсіонєров Адольфа Алоізовічя і Гєббєльса, та амєріканского найомніка Чорного Властєліна, який катував під Маріуполем і гвалтував їх.

При цьому ватна публіка робила десятки тисяч репостів цих вбросів, не просто не замислюючись над цим контентом, а й показуючи зайвохромосомність і відсутність будь-якої пам'яті.

Адже такі особи як Гітлер чи Геббельс є одними з найвпізнаваніших у світі. Респект цим інет-воїнам, які вкинули ці фейки, адже завдяки їм навіть у середовищі окупантів почали вживати термін "ватнік" по відношенню до розумово обмежених і неадекватних жителів РФ. Навіть на Лукморі є відповідна стаття. 

Читайте також: В Украине с помощью активных мероприятий Кремля создана предконфликтная ситуация – эксперт

Відтак, поряд із забороною діяльності на наших теренах кремлівських пропагандистів, нам необхідна і гідна інформаційна відсіч.

Вона має бути різна: і показ маразматичності московської пропаганди, і така, що буде створювати їм проблеми в країні, і підриваюча їх устрій.

Ми повинні перенести інформаційну війну на їх терени, змінити динаміку бою і нав'язати свої умови бою. Але на державному рівні я поки не бачу такої політики і розуміння необхідності проведення таких інформаційних операцій.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Сергій ВАКУЛА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости