MENU

Гройсман та Парубій планують грати в одній політичній команді – журналіст

1204 0

Ну що, завтра всі під Верховну Раду? О 9:30 акція "За Гросю!".

Усі ж вже почули заяву прем'єра, що він піде у відставку, якщо не буде створений незалежний антикорупційний суд? Ну ми ж не можемо допустити, щоб такий успішний прем'єр пішов. Це ж кірдик країні, якщо Гройсман таки подасть у відставку. Як нам далі жити без нього.

А тепер серйозно.

Читайте також: Українським політикам дуже не раджу ігнорувати Гройсмана – політолог

Ця заява Гройсмана – банальне окозамилювання. Не про рішучу боротьбу з корупцією він мріє. Він думає виключно про своє політичне майбутнє.

Що станеться у разі, якщо антикорупійний суд не створять так, як пропонують/вимагають західні партнери? Правильно, нам гроші не дадуть.

Як наслідок – дефолт. Разом з падінням економіки піде у небуття і образ прем'єра-реформатора. Яка різниця як підвищать соціальні виплати, якщо їх не будуть платити? Місяць-два без соцвиплат, і вже вулиця сама винесе Гройсмана з Кабміна. 

Зрозуміло, що така перспектива Гройсмана не приваблює. Ось він і робить гучну заяву. 

От тільки на кого вона подіє? Опоблок вирішить, що без Гройсмана ніяк, тому таки треба створювати незалежний антикорупційний суд? Порошенко злякається? Та він спить і бачить, як поставити на місце свого "вінницького партнера", який забув чий він протеже і відкрито грає з Народним фронтом.

Читайте також: "Двірцеві ігри" між Порошенком та Гройсманом тривають – юрист

Отже, вплив заяви прем'єра на ухвалення рішення парламентом нульовий. Гройсман банально готує собі план Б на випадок, якщо Рада таки все завалить.

Ну а те, що заяву прем'єр робив у компанії з Андрієм Парубієм, є черговим підтвердженням, що ці двоє планують грати в одній політичній команді.

 Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій БРАТУЩАК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости