Не можна втрачати контакт з людьми, що живуть на окупованих територіях. Час не на нашому боці. ВІДЕО
Я залишаюся переконаним у тому, що Україні не можна втрачати контакт з людьми, що живуть на окупованих територіях.
Час не на нашому боці, тому бездіяльність тут – неприпустима.
Моя пропозиція – прийняти закон про безпечну реінтеграцію територіальних громад окремих районів Донецької та Луганської областей.
Читайте також: Доба на фронті: без втрат, 30 ворожих обстрілів
Так, Україна може вести переговори з окремими містами і населеними пунктами. Якщо, скажімо, місто Горлівка, Антрацит чи Торез скажуть: «Ми відправляємо до вас кількох людей для переговорів з відновлення стосунків у певній сфері», то з ними треба говорити. Зрозуміло, що тільки з тими, хто не воював проти Української держави. Тут не йдеться про те, аби сідати за стіл переговорів з тими, хто вбивав, стріляв, катував чи приймав злочинні рішення проти суверенітету нашої держави. На цьому наголошую.
Говорив про це на зустрічі з журналістами зі всіх регіонів України. Хочу, щоб ми всі зрозуміли: на окупованих територіях залишилося майже три мільйони людей. Із них близько 35 тисяч – це ті, хто озброєний, ще десь 7 тисяч – російські солдати.
А решта – це люди, які живуть там як заручники. Українська влада має пропрацювати цілий ряд кроків, щоб не втратити їх остаточно.
Читайте також: Яскраве свідчення того, що Росія вже програла. ВІДЕО
Одночасно розумію, що тільки у такий спосіб ми окуповані території не повернемо. Є декілька чинників, які загалом здатні це забезпечити, – сильна українська армія, єдність міжнародних союзників та економічне благополуччя в Україні.
Тим не менше, соціальне питання, робота з територіальними громадами і людьми – це та основа, на якій пізніше зможе бути побудована ота безпечна реінтеграція, про яку я завжди кажу.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки