MENU

Не будьмо тваринами: що насправді сказав Лінчевський

2741 0

Так. Мене зараз порве.

Поговорімо про Олександра Лінчевського, котрий – заступник міністра охорони здоров'я. Про те, що "всі помруть", і так далі.

Почнімо зі вступу. Інтелект людини відрізняється від тваринного здатністю не лише розуміти мову й окремі слова, а розуміти й аналізувати їхню сукупність.

Із сукупності слів людина здатна виокремити ключові слова. Із сукупності фраз – ключову думку. Із цілої промови – головне послання промови.

Увімкнімо тепер цю чудову функцію нашого мозку на хвилинку, гаразд? Поїхали.

Читайте також: Супрун знову не дає спокою міцним господарникам від медицини

Про що говорив Лінчевський у своєму пасажі про "Всі помруть"? Про ефективність програми лікування за кордоном. На що Лінчевський відповідав? На закид, що програма не є ефективною.

Що Лінчевський сказав? Я вам зараз дистилюю сказане.

"Кажуть, що програма – неефективна. Але як ви вимірюєте цю ефективність? Цифрами? Ну, то цифри кажуть, що всі онкохворі помруть через плюс-мінус небагато років. Цифри кажуть, що люди, які пересадили серце, все одно помруть через плюс-мінус небагато років. То що?

Суть нашої роботи – в тому, щоб дати людині бодай тих плюс-мінус небагато років. Щоб дати їй можливість прожити цей час плюс-мінус якісно. Це – те, в чому варто вимірювати ефективність. Міряймо цим, а не сукупністю цифр."

Читайте також: Богомолець геть: чому голова Комітету ВР із питань охорони здоров’я має піти у відставку

Прочитайте фрагмент виступу, який вам пхнули ЗМІ, ще раз. Тільки не так, як там виділено, а ще й із наступним абзацом. Послухайте мозком, людським мозком, той фрагмент, який радісно вивалила Рахункова палата.

Ну не будьмо ж тваринами! Не реагуймо на одну фразу, яка нас вразила. "Всі онкохворі помруть" – а-а-а-а! А в якому контексті Лінчевський це сказав, вже нікого не гребе. "Моск" уже відреагував – і захлопнувся. Всьо. Більше інформації не сприймаємо. У черепі – технічна перерва. Переоблік на обід.

Я вкрай рідко кажу хоч слово на боці чиновників та інших посадовців. Але оця вся істерія через коверкання – просто вражає.

Аж очі на лоба лізуть.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Данило МОКРИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини