MENU

Односезонні політичні проекти не стануть матеріалом для будівництва нової партійно-політичної системи

1604 0

З одного боку політичні партії залишаються суб'єктом політики, тобто нічого іншого ми не вигадаємо. Якщо ви хочете брати участь в політиці, впливати на прийняття політичних рішень, Ви маєте це робити через політичну партію, яка має свою програму і ідеологію.

З іншого боку в Україні, якщо подивитись на склад нинішнього парламенту, я можу назвати лише одну політичну партію, яка не являє собою політичний проект-одноденку, а саме політичну партію, це партія "Батьківщина". Зі своїми осередками на місцях, фракціями у місцевих радах, і фракцією в парламенті.

Читайте також: Як зупинити повзуче захоплення України

Якщо ми подивимося на інші фракції, партійні партії, отже БПП – абсолютно свіжий проект, односезонка, його не буде у наступному політичному житті, "Народний фронт" – політичний проект, односезонка під Яценюка, навіть така яскрава партія і в принципі з іноваційними можливостями як "Самопоміч", ми так само побачили, що вона абсолютно ігнорує роботу на місцях, отже теж, на привеликий жаль, односезонка.

Читайте також: Без тотальної люстрації пострадянські країни розвиватися не зможуть – науковець

Тому коли ми говоримо про створення нової виборчої системи, нам треба дивитися яким чином функціонуватиме партійно-політична система, а в цій ситуації у партії "Батьківщина" реально немає спаринг-партнера, немає того ідеологічного опонента, який буде їй опонувати не на рівні гречки чи дороги від села до лікарні, а на ідеологічному рівні.

І от коли складеться в країні хочаб двопартійна чи трипартійна система, тоді можна говорити що ця пропозиція – відкриті виборчі списки буде ефективною.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Костянтин МАТВІЄНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости