MENU

Якщо ви не хочете жити в неофеодальній "Рошенії" – не голосуйте за старі-нові "обличчя", котрі пропонує зомбоящик – блогер

2516 0

У декларації ООН, підписаній на Всесвітньому саміті з соціального розвитку в Копенгагені ще в 1995 році, зазначено: абсолютна бідність – це «стан, який характеризується серйозним позбавленням основних потреб людини, зокрема продовольства, чистої питної води, санітарії, охорони здоров'я, житла, освіти та інформації. Вона залежить не лише від доходів, але й від доступу до послуг».

Припускаю, що більшість українців не може собі дозволити повноцінного та якісного харчування, споживає забруднену воду, проживає в антисанітарних умовах (це стосується і тих нещасних львів‘ян, кому новобуди Садового затулили сонце в помешканнях) і їм не по кишені доступ до фактично платної охорони здоров‘я та освіти.

Власне від абсолютної бідності люди мільйонами втікають за кордон на заробітки.

Читайте також: Про паралельні економічні реальності

Ця репліка не до «зради», а до «причетності». Всі нинішні багатолітні політичні «важковаговики», а також їхні спонсори та фінансисти «нових обличь» є причетними до того стану, в якому нині перебуває держава.

Всі оті «кивання» на «політичних опонентів», «війну на Донбасі», котра не війна і вже навіть не АТО, та риторика на кшталт – «коли б нам не перешкоджали» чи «коли б ми були при владі» є гімна вартими.

Ніхто з них не зробив нічого корисного, тому що навіть не спромігся сформулювати комплексний підхід до зміни системи влади. Більше того, не було внесено жодного законопроекту, який би насправді зачіпав життєво важливі питання для існування держави та відновлення соціальної справедливості.

До прикладу – це питання реприватиції «прихватизованого», перезапуск абсолютно нікчемного Антимонопольного комітету, законодавче врегулювання анексованих і окупованих територій, тощо.

Дискутувати не буду. Проте зазначу по наведених прикладах: свого часу в Британії провели реприватизацію залізниці та металургійної промисловості, і лише коли держава дозріла, щоби така приватизація не порушувала прав громадян – повторно приватизували; АМК жодним чином не захищає народ від грабіжницьких тарифів; щодо нікчемності законодавчої бази стосовно окупованого Криму та квазідержавних утворень ЛНР/ДНР написав добрий десяток публікацій.

Тому, якщо ви не хочете жити в неофеодальній «Рошенії» чи стати населенням колонії (колоній), то найперше маєте донести цю просту думку до своїх рідних, друзів і близьких: не голосувати за старі-нові «обличчя», котрі населенню пропонує зомбоящик, тому що вони є лише масками натягнутими на «хитрі писки».

Читайте також: Дацюк: Омріяна незалежність України виявилася фатально віртуальною

Рекомендації щодо самостійної політичної оцінки партій та кандидатів зараз давати не буду, бо до офіційного старту виборів вони забудуться. Порошенко не ризикнув піти на позачергові парламентсько-президентські вибори і намагатиметься переграти потенційних конкурентів.

Це прекрасно. Спостерігаймо за шоу. Жодних зобов‘язань подальшої просвітницької діяльності на себе не беру...

Повірте, історію спотворюють буквально на наших очах, а це є потужнішою зброєю аніж фізичне знищення, генетичний чи фінансовий геноцид.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Юрій СИТНИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини