MENU

Конфлікт з ромами як допоміжний інструмент по дестабілізації Закарпаття

3014 0

У Києві натовп ромів побив 16-тирічного хлопця, двічі вдаривши пляшкою по голові, в результаті чого хлопець втратив багато крові.

Сталася подія 11.06.2018 в районі Центрального залізничного вокзалу Києва біля ТРЦ "Ультрамарин", де неподалік розташувався ромський табір на 300 осіб.

А тепер до суті питання: знову, як було на Лисій горі чи у Голосіївському лісі, розбиратися з ромами прийдуть Праві, і неважливо – С14 це буде, Нацдружини чи ТІП (Традиція і Порядок) – не важливо.

Читайте також: Ромы становятся визитной карточкой нынешнего Киева

Важливо інше: колись в Україні існував Закон, який забороняв ромам заходити таборами в міста, але після Революції Гідності цю норму скасували як таку, що ущемляє права людини.

Так, можливо ця норма скасована правильно, в дусі часу і таке інше, проте окрім скасування держава не подбала ні про що. Ключовий прорахунок – відсутність комунікації з ромськими громадами з боку відповідних державних інституцій, які мали б займатися соціалізацією ромів, а цього так і не сталося.

Натомість, в світлі вкрай напруженої ситуації в державі через війну та політичну нестабільність – свій вид "соціалізації" ромів запропонував Мєдвєдчук, який через певних людей платить ромам не за захід в міста, а за асоціальну поведінку.

Для чого це робиться: для того, аби коли Праві прийдуть розбиратися – подати це потім як "розправу нацистів над беззахисними ромами" для наших європейських партнерів. Ксенофобія, нацизм і т.д.

Читайте також: Трохи про дітей-ромів та соціалізацію. ВІДЕО

Але найголовніше: це допоміжний інструмент по дестабілізації Закарпаття, де проживає найбільша в Україні громада ромів.

Перманентні розгони таборів Правими мають стати приводом для посилу наступного характеру: "Подивіться, що робиться в Україні! Допоможіть угорцям пролобіювати федералізацію регіону, а там можливо і незалежність"... А хто є одним з "панів" Закарпаття – Мєдвєдчук. От і думайте.

До речі, на місці Правих організацій я б теж задумався і випрацював такий механізм тиску на ромів (якщо владі байдуже), який унеможливив би вищеперераховані ризики.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Назар ПРИХОДЬКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости