Чим Путін схожий на Наполеона, а Трамп – на Ден Сяопіна
Коли в якійсь країні соціально-економічна і політична ситуація стає нестерпною, суспільство висуває лідера, якому ставиться завдання вивести державу з глухого кута.
При цьому це відбувається як правило дуже швидко. Буквально за лічені роки країна досягає економічного процвітання.
Однак потім існує два шляхи. Або зосередитися й далі на розвязанні внутрішніх проблем, або ж спрямувати власну силу на зовнішню експансію.
Читайте також: Внутрішня суперечність марксизму, що призвела до катастрофи
Другий шлях є небезпечним, так як може привести до катастрофи. Приклади другого шляху, тобто зовнішньої експансії – це Наполеон і Гітлер.
Наполеон у 1804 році став імператором і протягом лічених років розтерзана революцією і війною Франція перетворилася на найпотужнішу державу Європи.
Гітлер у 1933 році прийшов до влади, а вже через 6 років Німеччина стала найпотужнішою державою в Європі.
Чим це закінчилося, відомо.
Приклад іншого шляху розвитку: Сінгапур з найбіднішої і найкорумпованішої держави Азії ніби за помахом чарівної палички стараннями Лі Кван Ю перетворився на найбагатшу державу Азії з практично відсутньою корупцією.
Читайте також: Герострат античного масштабу в новітній історії
Денсяопін, не займаючи ніяких офіційних посад в Китаї, висунув ідею нового курсу в державі, який був затверджений урядом і взятий до виконання. І Китай перетворився на одну з найпотужніших держав світу.
Нині Путін зруйнував політичний устрій післявоєнного світу і йде шляхом Гітлера і Наполеона, а Трамп руйнує економічний устрій, який склався, і йде шляхом Ден Сяопіна.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки