MENU

Влада створила систему, де повага до закону та права людини є пустим звуком – юрист

1589 0

Кривавий напад на табір ромів у Львові, вбивство подружжя у Харкові, вбивство відвідувача власником кафе у Києві, підпал будинку нардепа БПП у Херсоні і усі інші подібні випадки – це різні грані однієї проблеми.

По-перше, створена попередніми і чинною владою система, де верховенство права, повага до закону та права людини є пустим звуком.

Читайте також: Які зміни потрібні Україні

Ця система означає не лише бардак і свавілля у країні, а ще й зростання радикалізму та взаємної ненависті, толерування і провокування насильства. Безкарне, при тому.

Чиновники можуть безкарно красти, деякі представники ромів безкарно орудувати на міських вулицях, невідомі чи відомі радикальні угрупування відкрито застосовувати силу і вершити правосуддя з ножами «по-своєму».

По-друге, у державі, де закон є пустим звуком, не працює правоохоронна система, не працює система національної безпеки. Поки силовики і правоохоронці займаються захистом провладних мародерів, своїми вузькими корупційними інтересами з кришування, то люди стріляють і б’ють одне одного.

При тому, правоохоронцям можливо вдається кришувати усі сторони конфлікту. Коли держава і правоохоронці не виконують своїх функцій, то стається те, що маємо.

Читайте також: "Інфантилізм – то найтяжчий гріх в сучасному світі", – психолог про напад на ромів

Виникає питання: а може хтось із них зацікавлений, щоб таке провокувати? Чому ніхто з них не виходить з ініціативами системного вирішення проблем?

P.S. У підсумку страждає імідж та мешканці. України, Києва, Львова. 

Підписуйся насторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій РОХОВИК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости