MENU

Вчити інших є надзвичайно ефективним способом покращення власного розуміння теми

1056 0

Як швидко вивчити що завгодно? Одним з найкращих варіантів є метод Фейнмана, що отримав назву на честь легендарного фізика і лауреата Нобелівської премії Річарда Філіпса Фейнмана. Він розробив навчальний алгоритм, який складається з чотирьох простих кроків.

1. Виберіть тему, яку хочете зрозуміти, і почніть її вивчати.

Читайте також: У відпустку за кордон з дитиною. Відповіді та поради на актуальні запитання

2. Уявіть собі, що ви маєте пояснити цю тему учню. Почніть максимально детально пояснювати тему уявній дитині, уникаючи професійної термінології і незрозумілих слів. Справа в тому, що ми часто-густо механічно запам'ятовуємо терміни і правила, які насправді не можемо пояснити. Бо глибоко не розуміємо їх, а просто повторюємо за викладачем чи книгою. Гарна ознака відмінного розуміння теми – вміння пояснити її простими словами.

3. Поверніться до вивчення матеріалу після того, як ви виявите прогалини у своїх знаннях. Спробуйте заповнити їх, глибше розібравшись в темі.

4. Знову почніть пояснювати матеріал уявному учню. Повторюйте ці чотири кроки доти, доки не зможете пояснити всю тему детально, логічно і в максимально простих виразах.

Читайте також: Хто має будувати початкові школи у Києві

Техніка Фейнмана підходить для вивчення будь-яких нових ідей, а також допоможе поглибити вже існуючі знання. Численні наукові дослідження підтверджують, що вчити інших є надзвичайно ефективним способом покращення власного розуміння теми. Навіть якщо "учні" цілком уявні. Спробуйте і не пожалкуєте – до більшої частини іспитів в університеті за кілька днів готувався саме так.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Іван ПРИМАЧЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости