MENU

Казанжи: Втомлені бійці розповідають, що снайпери працюють за 100 метрів від наших позицій, а у нас півкраїни скаче, а півкраїни плаче 

4783 0

13 поранених привезли в Одесу, в військовий госпіталь. За кілька днів до цього ми втратили більше десятка наших військових. Дивлюсь новини, де втомлені бійці розповідають, що снайпери працюють за 100 метрів від позицій. 

А у нас півкраїни скаче, а півкраїни плаче. 

Читайте також: Або Росія припинить своє існування, або мішенню її атак будуть і наші онуки – блогер

Читаю одеські пабліки. Одеса сумує по "долару по 8", розповідає про Порошенка, "которий не хочєт заканчівать войну", погрожує тим, хто смів сказати про жалюгідний зовнішній вигляд міста, високі ціни і поганющий сервіс…

І у мене стовідосткове дежа вю. 2005-2007 роки. Риги дуже хотіли домовитися, щоб не втратити свій бізнес. А натомість ми їм вручили країну. 

Зараз відбувається дуже схоже. 

Охорона для чорноротої і брехливої Лєни Бондаренко. Голосіння НСЖУ про "переслідування" "Страни.ua" і про "право на свободу слова" Інтера.

Тексти сепаратиста і по сумісництву "журналіста" Ткачова в одеському Таймері про "правітельствениє войска" і "Мятєжний Донбас".

Зняття санкції з усіх бандитів часів Януковича, тому що тим, хто має займатися доказовою базою не хочеться цим займатися системно, не мають змоги, існують домовленості і так далі.

Ті, що втікали в 2014 році – не крупняк, а так, дрібні сошки, – по-тихому повернулися. І знову почали рулити там, де і рулили.

В Одесі невпинно говорять про те, що бєглий сепаратист Марков і досі контролює більшу частину сміттєвого бізнесу. В місті, де мер Труханов типу "забезпечує Україну". Якщо це так, то мер Труханов – геніальний. І Марков задоволений, і Порошенко спокійний. 

На президентських виборах я хочу голосувати за того, хто назве речі своїми іменами. Хто скаже, що Страна юей – це вороги. І Інтер – вороги. І Росія – ворог. І ми маємо війну, яка навряд чи закінчиться завтра. І Труханов і Кернес не "забезпечують українськість і наступні вибори", а грабують і знищують міста. Маючи високі рейтинги там, де люди живуть з відключеним мозком. 

Буду голосувати за того, хто не проявлятиме милосердя до топ-корупціонерів, а буде спроможним забезпечити невтручання в розслідування і незалежність судової влади. За того, хто перестане маніакально красти і збагачуватися. 

Пишу, і сама думаю: хто це? хто? хто? Чи об’єднаються притомні і чесні? Чи зможуть переступити через власне его і хворобливу амбіційність? Чи знову, як в 2010 році, покладуть на блюдо країну і нас всіх П’ятій колоні?

Читайте також: Наша війна: лінія фронту – всередині кожного з нас

Ми втрачаємо час. Катастрофічно. Однією рукою змінюючи країну, а іншою штовхаючи її в безодню.

Я хочу визначеності і розуміння, яку країну ми будуємо? Що саме ми будуємо? Куди ми рухаємося? Які у нас пріоритети? Які цінності? 

Я хочу, щоб ті, хто знищував і грабував нашу країну роками, ніколи більше не мав змоги займатися державним будівництвом. Не очолював би суди. Державні підприємства. Не володів би обленерго. Ніколи не став би хоч кимось тут, у нас. 

І я поки що не маю навіть 1 відсотка відповідей на всі свої прості питання. 

А ви маєте?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Зоя КАЗАНЖИ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини