Українка завоювала "золото" чемпіонату Європи з легкої атлетики, встановивши рекорд

2060 0

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла "золото" у фіналі чемпіонату Європи U-18 з легкої атлетики в угорському Дьере.

Про це повідомляє Європейська легкоатлетична асоціація в Twitter.

16-річна українка з третьої спроби взяла висоту в 1.94 м. Магучіх встановила рекорд чемпіонатів Європи U-18 і побила свій власний рекорд.

Відзначимо, що срібний призер фінка Джессіка Кахарі, програла українці більше десяти сантиметрів (1.83).

Федерація легкої атлетики України повідомляє, що Магучіх початку змагання з висоти 1,79 метрів. 1,86 забезпечили їй перемогу. На наступну висоту, 1,94 метра, вона виходила вже в ранзі чемпіонки Європи U18. Подолавши їх з третьої спроби, вона встановила новий рекорд чемпіонатів і рекорд України U18. Попередній також належав їй: 16 июня 2018 року в Луцьку вона взяла висоту в 1,93 м.

"Я так високо стрибала, що зараз не можу повірити в те, що це була я, – зізналася Ярослава Магучіх в інтерв'ю організаторам. – Це був чудовий вечір для мене, я щаслива виграти золото з рекордом чемпіонатів. Дьйор чудове місто, тут фантастична організація змагань. Було чудово повернутися сюди знову через рік після ЄЮОФ ".

Фінка Джессіка Кахарі виграла срібну медаль (1,83 м), випередивши Марію Кочанова, яка виступає під нейтральним прапором.

Всього на чемпіонаті Європи U-18 з легкої атлетики в Дьере збірна України завоювала чотири медалі – три "золота" і одне "срібло". Український спортсмен Михайло Кохан завоював золоту медаль з метання молота на юнацькому чемпіонаті Європи (U-18), встановивши світовий рекорд.

У Федерації легкої атлетики відзначили, що в минулому році Магучіх виграла юнацький чемпіонат світу в Кенії і Європейський юнацький олімпійський фестиваль на цьому ж стадіоні в Угорщині, а в цьому році вже стрибала на 1,93 м.