MENU

"Дайте лід!". Київ втрачає льодові арени, а сотні дітей місце для тренувань

2438 0

З осені 700 юних хокеїстів школи київського «Сокола» лишаються без льоду. Це 8 команд дітей віком від 8 до 15 років. До цих пір тренування проходили на вул. Йорданський, але там приватний власник закриває ковзанку.

Традиційно і професійний хокейний «Сокіл», і дитячо-юнацька школа тренувалися у спорткомплексі «Авангард» на Мельникова, 46.

Читайте також: Про футбол, ФИФА и политику в свете последних событий

Але ще 2013 року «Авангард» закрили на реконструкцію. Роботи періодично то велися, то припинялися, а фактом є те, що зараз спорткомплекс не діє, ніякі роботи не ведуться. «Авангард» зараз перебуває в занедбаному стані. Проте, цілком придатному для ремонту, розроблений навіть проект реконструкції. Відає спорткомплексом Міністерство з питань молоді та спорту.

Отже, є позиція держави, яка надала «Авангарду» статус «бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки». Є усвідомлення, що він необхідний країні, причому не лише для розвитку хокею, а й фігурного катання, шорт-треку, гімнастики, акробатики, міні-футболу, гандболу, баскетболу. Є потреба сотень професійних та тисяч молодих спортсменів.

Читайте також: Маленькие жертвы взрослой системы

Що треба? Фінансування на реконструкцію «Авангарду». Відкладати нікуди. Рік без льоду, - і український хокей, який є популярним в країні, але дуже повільно вилазить з прірви, знову буде відкинуто на роки назад.

Щоб нагадати Уряду та Прем’єр-міністру В. Гройсману про зобов’язання держави, молоді хокеїсти, тренери, батьки, ветерани хокею 11 липня j 10-00 під стінами Кабміну проводять акцію «Поверніть дітям Києва хокей!».

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Игорь ЛЯШЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости