MENU

Екологічна ситуація в Київській області стає все більш небезпечною

5396 0

Так само, як і декілька тижнів тому в Гаврилівці і Тарасівці, підприємство ТОВ «Комплекс Агромарс», вчора намагалось висипати мертві тушки курей на теріторії Руднівської сільської ради Броварського району Київської області.

Добре, що правоохоронні органи встигли своєчасно затримали автомобіль. 

Яку шкоду для мешканців Київської області несе в собі виробництво курей? Адже такі комплекси, що мають великі прибутки, могли б подбати про відсутність шкоди для населення та навколишнього середовища, однак це нажаль, не так. 
У селах Гаврилівка та Тарасівщина Вишгородського району, де функціонує велика птахофабрика, є постійні проблеми. І це вже перебуває під розглядом слідства.

Читайте також: У Чернігівській області посеред села вивантажили 12 тонн львівського сміття

Роками біля сіл зливають біологічні відходи тваринного походження і просто у землю закопують тушки мертвої птиці після масового падіжу! Сморід від таких поховань тушок нестерпний, процес гниття створює небезпечні сполуки, які потрапляють у грунт, воду, повітря.

Також потрібно розуміти, що птицю колють великою кількістю антибіотиків, які також потрапляють потім в грунт та воду. Мешканці подекують, що відходи виробництва ще й зливали у так звану «очисну канаву», з якої все це потрапляло у болота, далі у річку, а потім у Київське водосховище. Звідти беруть вже забруднену воду і для Києва! 

Ситуація наближається до екологічної катастрофи і це загроза для десятків тисяч людей. Уявіть собі, що змушені терпіти мешканці сіл – сморід та загроза в тому, що земля та вода можуть бути остаточно отруєні. 

Наразі у Київській області збільшилась кількість онкологічних захворювань. Статистика вражає: по онкології у дорослих перебувало на обліку у 2014-му році 47428 осіб, у 2015-му 48895, а у 2016-му вже 50348! Статистика по онкології у дітей така сама гнітюча: у 2014-му 308 дітей на обліку, а у 2015-му 315, а у 2016-му вже 340 дітей! 

Читайте також: Як прибрати сміттєзвалище зверненнями?

Враховуючи те, що такі незаконні дії можуть стати наслідками нездужання людей, хвороб і подальших невиправних наслідків, які можуть статися якщо поліція не зможе завадити утилізації мертвих тушок курей у Київській області-у с. Рудня Броварського району, у с. Гаврилівка та Тарасівщина Вишгородського району (де «Агоромарс» вже намагалися просто засипати землею тушки курей), ситуація може перейти межу.

Злочинне підприємництво має бути покаране! 

Враховуючи критичність ситуації, я невідкладно направила депутатські звернення до МОЗ України, Держекоінспекції та Київської облдержадміністрації для проведення перевірки та вжиття термінових заходів реагування.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ірина СИСОЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини