MENU

Громадяни, котрі готові безкоштовно воювати за свою країну, виявилися непотрібними командуванню ООС – журналіст

1412 0

Нещодавно керівництво Операції Об’єднаних сил прийняло рішення про остаточну заборону знаходження добровольців на фронті. 

Безцінний людський ресурс, громадяни, котрі готові воювати за безкоштовно за свою країну, виявилися непотрібними нинішньому командуванню. Це свідчить про те, що воно не здатне усвідомити цінності цих добровольців, зрівнятися з ними у патріотизмі і відданості. 

Читайте також: Сила безстрашних – одна з надій нашого суспільства

На війні окрема людина практично нічого не значить. Значать військові підрозділи – від взводу (чоти) і вище. І, власне, силою є саме підрозділи, вони є одиницями на війні.

Отож, фактично знищуючи військові підрозділи добровольців – найбільш досвідчені, найбільш мотивовані, більш дисципліновані – ми, як держава, втрачаємо найкращі бойові одиниці нашого війська.

Пропонуючи влитися добровольцям у нинішню чим далі, тим менш мотивовану, і вкрай погано керовану армію, де знову буйним цвітом розквітли пороки радянської та української (до 14-го року) армії, ми навряд чи зробимо армію сильнішою. А от добровольців – точно зробимо слабшими. 

Я вже не питаю про те, чим заважали організації парамедиків-волонтерів, котрі завжди надавали набагато більш ефективну допомогу пораненим, аніж штатні структури. За рішення усіх прогнати від фронту будемо платити дуже дорого.

Сьогодні був на зустрічі з військовими, котру проводила наша фракція. Військові скаржилися, що нинішня система правових та неформальних відносин у армії на руку «аватарам» та тим, хто прийшов у армію за легкими грошима, а не воювати.

Читайте також: Повернення зі своєї війни: коли не складається пазл

Командирам, котрі реально хочуть робити зі своїх батальйонів та рот сучасну боєздатну силу, дуже тяжко, оскільки на вищому рівні часто домінує совкове окозамилювання та показуха. Внаслідок цього, а також внаслідок цілеспрямованої кадрової політики, лишилося надто мало командирів високого рівня з реальним польовим досвідом. 

Те, що добровольців не змогли інтегрувати у спецназ, звичайні війська чи сили спеціальних операцій – це є безпосереднім нашим, України, провалом цих відносно мирних років. Це ще раз свідчить про те, що ми за цей період втрачаємо свої шанси у майбутній, неминучій, битві.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ігор ЛУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини