MENU

Спадщина Мандели ще не осягнута навіть на його батьківщині – Пекар

1460 0

Нельсон Мандела був одним із небагатьох рідкісних людей у політиці, які втілювали інтегральний підхід та інтегральне бачення всім своїм життям. Це було в Південній Африці – країні, де одночасно яскраво виявлений весь спектр парадигм мислення та систем цінностей – від бежевого до зеленого. Можливо, просто не було вибору. Можливо, якби не інтегральний підхід, країни вже не було б, вона би провалилася б у багаторічний кривавий конфлікт.

Читайте також: Інтегральний Лук'яненко: скрізь він був сам собою

Спадщина цієї великої людини ще не осягнута навіть на його батьківщині: фіолетові розуміють його у своїй картині світу, сині – у своїй. Залишається сподіватися, що нинішнє покоління збереже всі ці досягнення і зміцнить соціальний баланс.

Читайте також: Політичне лідерство, якого бракує Україні

І тут я повертаюся думкою до України, де є аналогічні виклики (хай не шість, а лише п'ять систем на одних теренах). Одні хочуть розвитку, можливостей і свободи, інші – стабільності й доброго пана, а треті хочуть влади і права принижувати інших. Поєднати це все та примусити працювати разом, не порвавши країну на шматки, – завдання не з легких.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини