MENU

"Соціальна активність важливіша за оцінки". 13 висновків українки про навчання у США

945 0

Українка 13-річна Соня Рашкован рік живе з батьками в США і вчитися у звичайній американській школі.

За ці 12 місяців дівчина побачила, як відрізняється американський підхід до навчання від українського і зробила 13 висновків, пише womo.

1. Diversity – це не просто 56 національностей в школі, а розуміння і прийняття того, що діти і люди навколо різні. В нашій школі цим дуже пишаються. В школі ти вчишся дивитися на людину як на особистість, а не звертати увагу на те, що він виглядає по-іншому. Самовираження для американців дуже важливо.

2. Над самоідентифікацією потрібно працювати, а також розуміти її. Коли я прийшла на перший урок англійської, я очікувала заучування правил граматики або читання класичних романів. Але вчителька запитала, з чого складається наша особистість. Це була тема на цілу чверть.

Читайте також: Почему так нарастает раздражение людей от школы?

3. Соціальна активність важливіше твоїх оцінок. З початкової школи дітей вчать працювати і допомагати своєму співтовариству До закінчення 12 класу кожен повинен отримати 75 годин допомоги для community. Навіть якщо всі оцінки відмінні, але немає 75 годин, то учень не зможе вступити в коледж.

4. Лідером може бути кожен, просто комусь потрібна допомога в усвідомленні цього. На World Studies (симбіоз історії, географії, економіки та політології) ми постійно грали в командні ігри, і кожен раз учитель призначав різних дітей капітанами команд.

5. Потрібно вчитися використовувати свої права. Кожен навчальний рік у школі проходить два види виборів: перші – в шкільну раду самоврядування, а другий – в шкільне самоврядування району. Перед початком голосування всім кажуть, що ми практикуємося в реалізації свого конституційного права обирати людей, які представляють нас, а також дуже багато разів повторюють, що кожен повинен брати участь у голосуванні.

6. Читати цікаво, просто потрібно знайти книги, які подобаються тобі. В українській школі я не дуже любила читати, а в американській почала читати постійно і з задоволенням. Першим ділом в медіацентрі нової школи бібліотекар поставила багато питань про те, що мені цікаво, а ще через 5 хвилин запропонувала книгу, яка мені сподобалася. Тепер кожен раз, коли я заходжу до бібліотеки, мене вже чекає книга, яка підходить саме мені. І так для кожного затятого читача в шкільній бібліотеці.

Читайте також: Деградировать нельзя меняться: два пути украинского образования

7. Учням дають свободу вибору в усьому. Наприклад, мови у школі вчити не обов'язково, але при цьому учень може вибрати з японської, італійської, іспанської, французької, китайської і російської мови, а так само вибрати свій темп навчання.

8. Вміння задавати питання розвивається з дитинства. Воно полягає в тому, щоб поставити під питання те, що вже знаєш, а значить, подивитися на звичні речі під іншим кутом.

9. Викладач не завжди правий, тому він завжди радий допомозі. Найбільш наочний приклад був на уроці Science, коли вчитель розповідав про динозаврів, але один з учнів оскаржив один з аспектів. Вчитель пообіцяв перевірити інформацію, а на наступному уроці визнав свою помилку і похвалив учня за нестандартне мислення.

10. Просити допомоги не страшно. Кожен день у нас є урок-ТAG, який триває 30 хвилин, і учні можуть піти на консультацію до будь-якого вчителя.

Читайте також: Чому в українських школах не працює Е-learning?

11. Всі знання можна застосувати на практиці. Немає відмовок: "Це ніколи мені не знадобиться в житті!".

12. На англійську перейти не важко, а страшно. Я навчалася в Києві в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської, тому я йшла в американську школу з упевненістю у своєму англійському, але все виявилося не так легко, як я думала. Найголовніше – це не відмовчуватися, поки ви не почнете говорити правильно. Тому що граматика прийде з часом, а свободу в спілкуванні отримати складніше.

13. США – це не тільки Нью-Йорк і Лос-Анджелес. За рік ми багато подорожували, і кожен раз я дивувалася унікальності природи різних штатів: гори, океани, ліси, пустині. Ми намагаємося їздити туди, де можна здивуватися природі, а не просто "поставити галочку", що побували в найпопулярніших туристичних місцях.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини