MENU

Парадокс смерті Оксани Шачко

2107 0

Пишуть, що скінчила життя самогубством активістка групи «Фемен» Оксана Шачко – молода, здорова, вродлива та успішна дівчина. Її діяльність була націлена в тому числі й проти Бога та Церкви – вона брала участь в руйнуванні хреста на Майдані Незалежності, робила виставки власних "анти-ікон", на котрих кощунственно зображала Христа, Богородицю і святих...

З цього приводу деякі «християнські» активісти почали зловтішатися: мовляв, Бог покарав, так їй і треба. Що сказати про цих "віруючих"? Напевно таки вони вірять в якогось "бога" – але явно не в християнського. Бо наш Бог вважає зовсім інакше: "Не хочу смерті грішника" (Єзек. 33:11) – каже Він.

Читайте також: Активістка Femen намагалася викрасти фігурку Ісуса в Римі

Кажуть, в дитинстві Оксана усердно відвідувала церкву, навіть вчилася іконопису... Що ж сталося з юною дівчиною, що вона обрала шлях богоборства? Може, в таких випадках провина лежить і на нас – християнських священнослужителях та вірянах? Адже якщо людина бачить, що ті, хто ходить до церкви нічим кращі за тих, хто не ходить – вона може рано чи пізно задати питання: навіщо взагалі потрібна Церква? А коли виявиться, що церковні люди поводять себе ще гірше за нецерковних – людина може зробити висновок: "релігія – зло".

Читайте також: Журналістка стала активісткою Femen, аби довести, що ці дівчата працюють за гроші

Звісно, це лише один бік медалі. А з іншого боку – бунт проти «старих авторитетів» і викривлене бажання абсолютної свободи, притаманне, в основному, молодим людям. В такому випадку можна дуже легко попасти в стару як світ пастку. Ще з часів Адама диявол пропонує людям "свободу" – але в результаті вона виявляється жахливим рабством. А Христос пропонує: "візьміть ярмо Моє на себе" (Мф. 11:29) – але це ярмо стає запорукою справжньої свободи. Бо істинна, блаженна й вічна свобода – стати рабом Того, Хто є Любов.

Такий от парадокс!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Павло НАЙДЕНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини