MENU

Як з користю провести відпустку і перезавантажити мізки

3027 0

Яким би комфортним не було наше життя, якою б цікавою не була робота, час від часу потрібно змінювати "картінку" для "перезавантаження"

Це, однозначно, дуже потужний "антистрес", особливо, якщо вибрати активний відпочинок.

Крім того, антистресом є час, відведений для планування свого подальшого життя. Бо повсякденна рутина нерідко не дає ні часу, ні натхнення сфокусуватись на важливому.

На відпочинку буквально кожна мить дає насолоду, навіть втома від підйому в гори, коли, захеканий, зупиняєшся і думаєш "все, я більше не можу" ...а потім йдеш ще і ще, а ввечері, втомлений і щасливий, падаєш і вмить засинаєш.
До речі, у американських спецпризначенців є тренувальне правило: коли тобі здається, що ти вже не можеш, насправді ти тільки на 40% вичерпав свої сили:)

Моє харчування на відпочинку в горах дуже своєрідне: як правило, я їм двічі в день і ще "доганяюся" ягодами. І навіть з кожним прийомом їжі також їм ягоди.

Зазвичай у мене переважно білково-овочевий сніданок, інколи доповнений зерновими (зернові можуть бути на вечерю в невеликій кількості).

Читайте також: Від яких захворювань захищають морепродукти

Обід – ягоди (чорниця, ожина), вода, кава.
Вечеря – щось кольорове, складно-вуглеводне, наприклад, борщ.
Додатково приймаю деякі дієтичні добавки, також в невеликій кількості (омега-3, магній, цинк курсами), детальніше про це – нижче.

П'ю виключно воду, вранці каву. Каву -- мікроковтками, вдихаючи аромат, щоб відчувати насолоду. До речі, виявляється, запах кави сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей:), а ще люди, які вживають каву, мають більше шансів дожити до 100 років, ніж ті, хто взагалі не п'є цей напій. Кава зменшує ризик серцево-судинних захворювань, діабету і деменції, хоча зловживати цим напоєм не варто, бо все добре в міру.

Дуже багато рухаюсь, причому природнім чином – багато ходжу, бігаю, стрибаю, танцюю, так, щоб м'язи боліли і гуділи:)
.
Оскільки я сама родом із Закарпаття, то щороку на декілька днів відвідую рідні Карпати: ходжу по горам, їм ягоди, сплю, скільки хочу, дивляюся на гори, ходжу на різні приємні процедури для тіла та обличчя (якщо буде цікаво, можу написати окремо)


.
P.S.
Про дієтичні добавки, які на першому фото.
Це цинк, омега-3 та магній.

Цинк входить до складу багатьох ферментів, зокрема, до складу супероксиддисмутази (сильного антиоксиданта, що виробляється організмом людини) і якого з віком виробляється менше.

Дефіцит цинку підвищує ризик системних запалень та передчасного старінння.

Добре приймати курсами, ідеально – попередньо перевіривши вміст цинку в крові (норма 0,711-1.5 мкг/мл).

Читайте також: Несподівані поєднання продуктів, які позитивно впливають на здоров'я

Омега-3. Австралійські дослідження показали, що за чотири тижні вживання омега-3 жирів можна сповільнити старіння організму, а саме – показники запалення в крові на 30% (С-реактивний білок стоїть першим с в списку цих показників).
Омега-3 сповільнюють розвиток атеросклерозу, нормалізують роботу імунної системи, знижують ризик розвитку аутоімунних захворювань, вікового загального запалення кровоносних судин.

Магній. Хронічний дефіцит магнію в сироватці крові (норма <0,75 ммоль/л) асоціюється з високим ризиком атеросклерозу, гіпертонії, аритмій, інсульту, інсулінорезистентності, метаболічного синдрому, цукрового діабету 2 типу, остеопорозу кісток, а також депресії та інших нервово-психічних розладів. Саме від магнію залежить перетворення вітаміну Д в організмі в активну форму.

Напишіть про Ваше літо, поділіться своїми лайфхаками, як бути здоровим та щасливим

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Оксана СКИТАЛІНСЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини